Filip Chajzer pokazał na Instagramie synka!

przejdź do komentarzy

Maluszek skończył miesiąc.

filip chajzer filip chajzer/KAPiF
Pod koniec października na świat przyszedł syn Filipa Chajzera i jego partnerki, Małgorzaty Walczak. Pierwszy nowiną podzielił się ze światem dziadek chłopca, Zygmunt Chajzer. Dumny tata również szybko zdradził, że maluch jest już na świecie. Poinformował o tym w swoim stylu - wrzucając o 2 w nocy post na FB:

2:00 - czyli idealny czas, żeby pozdrowić karmiące matki - napisał.

Od tamtego czasu minął miesiąc, junior urósł i ma się dobrze. Szczęśliwy tata wrzucił w sobotni wieczór wspólną fotkę. Przy okazji napisał o licytacji poloneza. Dochód z jego sprzedaży ma zasilić konto WOŚP:


Jest upragniona chwila bez kwilenia! Odpalam na szybkości aukcję WOŚP mojego Poloneza i co widzę?💰💰💰 ponad 14.000PLN!!! Od wczoraj 👍http://aukcje.wosp.org.pl/polonez-z-1997-roku-od-filipa-chajzera-i5475835 to ciągle poniżej wartości, ale do końca został ponad miesiąc. Muszę dołączyć aneks. Przyszły właściciel da się karnąć temu młodemu człowiekowi w jego 18 urodziny 🎉🎂🎈 a tak serio - nie da się opisać radości rodzica kiedy wiadomo, że ta cudowna kruszyna jest cała i zdrowa oraz strachu rodziców, którzy o ten stan walczą. Stąd ten skromny pomysł z aukcją. Oby sprzęt oklejony serduszkami WOŚP zawsze był w gotowości na oddziałach polskich szpitali 🇵🇱🏥❤️

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)

Jest upragniona chwila bez kwilenia! Odpalam na szybkości aukcję WOŚP mojego Poloneza i co widzę?💰💰💰 ponad 14.000PLN!!! Od wczoraj 👍http://aukcje.wosp.org.pl/polonez-z-1997-roku-od-filipa-chajzera-i5475835 to ciągle poniżej wartości, ale do końca został ponad miesiąc. Muszę dołączyć aneks. Przyszły właściciel da się karnąć temu młodemu człowiekowi w jego 18 urodziny 🎉🎂🎈 a tak serio - nie da się opisać radości rodzica kiedy wiadomo, że ta cudowna kruszyna jest cała i zdrowa oraz strachu rodziców, którzy o ten stan walczą. Stąd ten skromny pomysł z aukcją. Oby sprzęt oklejony serduszkami WOŚP zawsze był w gotowości na oddziałach polskich szpitali 🇵🇱🏥❤️ - pisze Chajzer.


Na urodziny Oliwii nikt nie przyszedł. Filip Chajzer zorganizował akcję!

Panie Filipie pełen szacun za tą akcje i za każdą inną mam nadzieje że sprzeda się poldek za cenę ferrari albo jeszcze lepiej - pisze fan.


Kibicuje kazdej twojej inicjatywie, akcji, wszystkiemu w co sie angażujesz... Jestem pewien, ze karma którą wysylasz wraca do Ciebie każdego dnia ze wzmożoną siłą.. Pozdrawiam - dodaje ktoś inny.


Wśród komentarzy sporo też gratulacji dla dumnego taty.


Filip Chajzer pokazał na Instagramie synka!

Filip Chajzer pokazał na Instagramie synka!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (7): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość 03-12-17, 19:00 cytuj
  dopiero co płakał na trupem...idiota, wszystko na sprzedaż......
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-12-17, 10:40 cytuj
  Jaka kruszyna:)
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-12-17, 09:34 cytuj
  życzę zdrówka dla kruszynki i radości Filipie wiem że dużo przeszles. 😄
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-12-17, 08:19 cytuj
  gość03-12-17, 01:41 cytuj Zdjecie z dzieckiem? A zaraz bedzie pier**lil, zeby uszanowac jego prywatnosc. To jest naprawde chory czlowiek. Tak Panie Chajzer, jak Pan to czyta, to niech sie Pan w koncu zdecyduje co z ta prywatnoscia. Bo inaczej to schizofrenia (w razie watpliwosci, prosze siegnac po slownik jezyka polskiego).
  Nie. Wg twojej logiki faceci odurzają i gwałcą laski na dyskotekach i mysla, ze to jest ok ("założyła krótka kiecke? wyszła z domu? czyli cos chciała, inaczej ma schizofrenie!"). Pokazując zycie prywatne, to my powinnismy decydować, ile pokażemy.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-12-17, 07:26 cytuj
  Niech nie puszcza go na przejażdżki z dziadkami
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-12-17, 01:41 cytuj
  Zdjecie z dzieckiem? A zaraz bedzie pier**lil, zeby uszanowac jego prywatnosc. To jest naprawde chory czlowiek. Tak Panie Chajzer, jak Pan to czyta, to niech sie Pan w koncu zdecyduje co z ta prywatnoscia. Bo inaczej to schizofrenia (w razie watpliwosci, prosze siegnac po slownik jezyka polskiego).
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 03-12-17, 00:20 cytuj
  Ten to dopiero chroni prywatność, nie ma co 😂
  Nie masz konta? Zarejestruj się!