Filip Chajzer pokazał na Instagramie synka!

przejdź do komentarzy

Maluszek skończył miesiąc.

filip chajzer filip chajzer/KAPiF
Pod koniec października na świat przyszedł syn Filipa Chajzera i jego partnerki, Małgorzaty Walczak. Pierwszy nowiną podzielił się ze światem dziadek chłopca, Zygmunt Chajzer. Dumny tata również szybko zdradził, że maluch jest już na świecie. Poinformował o tym w swoim stylu - wrzucając o 2 w nocy post na FB:

2:00 - czyli idealny czas, żeby pozdrowić karmiące matki - napisał.

Od tamtego czasu minął miesiąc, junior urósł i ma się dobrze. Szczęśliwy tata wrzucił w sobotni wieczór wspólną fotkę. Przy okazji napisał o licytacji poloneza. Dochód z jego sprzedaży ma zasilić konto WOŚP:


Jest upragniona chwila bez kwilenia! Odpalam na szybkości aukcję WOŚP mojego Poloneza i co widzę?💰💰💰 ponad 14.000PLN!!! Od wczoraj 👍http://aukcje.wosp.org.pl/polonez-z-1997-roku-od-filipa-chajzera-i5475835 to ciągle poniżej wartości, ale do końca został ponad miesiąc. Muszę dołączyć aneks. Przyszły właściciel da się karnąć temu młodemu człowiekowi w jego 18 urodziny 🎉🎂🎈 a tak serio - nie da się opisać radości rodzica kiedy wiadomo, że ta cudowna kruszyna jest cała i zdrowa oraz strachu rodziców, którzy o ten stan walczą. Stąd ten skromny pomysł z aukcją. Oby sprzęt oklejony serduszkami WOŚP zawsze był w gotowości na oddziałach polskich szpitali 🇵🇱🏥❤️

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)

Jest upragniona chwila bez kwilenia! Odpalam na szybkości aukcję WOŚP mojego Poloneza i co widzę?💰💰💰 ponad 14.000PLN!!! Od wczoraj 👍http://aukcje.wosp.org.pl/polonez-z-1997-roku-od-filipa-chajzera-i5475835 to ciągle poniżej wartości, ale do końca został ponad miesiąc. Muszę dołączyć aneks. Przyszły właściciel da się karnąć temu młodemu człowiekowi w jego 18 urodziny 🎉🎂🎈 a tak serio - nie da się opisać radości rodzica kiedy wiadomo, że ta cudowna kruszyna jest cała i zdrowa oraz strachu rodziców, którzy o ten stan walczą. Stąd ten skromny pomysł z aukcją. Oby sprzęt oklejony serduszkami WOŚP zawsze był w gotowości na oddziałach polskich szpitali 🇵🇱🏥❤️ - pisze Chajzer.


Na urodziny Oliwii nikt nie przyszedł. Filip Chajzer zorganizował akcję!

Panie Filipie pełen szacun za tą akcje i za każdą inną mam nadzieje że sprzeda się poldek za cenę ferrari albo jeszcze lepiej - pisze fan.


Kibicuje kazdej twojej inicjatywie, akcji, wszystkiemu w co sie angażujesz... Jestem pewien, ze karma którą wysylasz wraca do Ciebie każdego dnia ze wzmożoną siłą.. Pozdrawiam - dodaje ktoś inny.


Wśród komentarzy sporo też gratulacji dla dumnego taty.


Filip Chajzer pokazał na Instagramie synka!

Filip Chajzer pokazał na Instagramie synka!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!