Filip Chajzer przemówił na FB!

przejdź do komentarzy

Co słychać u dziennikarza?

filip chajzer filip chajzer/© KAPiF
Filip Chajzer w lipcu przeżył tragedię - jego syn, Max, zginął w wypadku samochodowym. Chłopiec podróżował z dziadkiem, który zasłabł za kierownicą w wyniku czego prowadzony przez niego samochód wjechał w naczepę TIRa stojącego na poboczu.

Syn Zygmunta Chajzera o wypadku syna poinformował fanów na FB. Od czasu tragedii umieścił jeden wpis.

Wylądowałem dzisiaj wieczorem na księżycu... bo tak w moim stanie można nazwać zwykłe wyjście na rower. Taki mały krok w stosie codziennych upadków i katastrof... to był mój pierwszy mały/wielki cel. Po księżycu czas na planety. Dziękuję za wszystkie dobre słowa, myśli, modlitwy. Jest ich tak dużo i są tak wyjątkowe jak piękna i wyjątkowa jest ta noc. Ps. Pomyłka - pisał w sierpniu.


Edward Miszczak zapytany o to, kiedy Filip wróci do pracy nie potrafił odpowiedzieć na pytanie, zapewnił, że jego pracownik dostanie tyle czasu do namysłu, ile potrzebuje.

Przed chwilą Chajzer przemówił na FB.

Z całego serca dziękuję za wasze wsparcie, jest dla mnie cholernie ważne. Szczególnie wtedy kiedy walczę o każdą sekundę i minutę chęci do życia. Dawno się nie widzieliśmy... co u was? - napisał dziennikarz na swoim profilu na FB.


Tęskniliście?


Filip Chajzer przemówił na FB!

Filip Chajzer przemówił na FB!

Filip Chajzer przemówił na FB!

Filip Chajzer przemówił na FB!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!