Finał Must be the music - Tylko Muzyka (FOTO)

przejdź do komentarzy

Wygrał zespół ENEJ.

must be the music must be the music/Polsat/Ipla
Dzisiaj finał show Polsatu Must be the music - Tylko muzyka.

Znalazło się w nim dziewięciu uczestników. Trójka, która zdobędzie najwięcej głosów, zmierzy się w 2. rundzie.

A oto relacja z występów:

Enej, Miła moja

Kora - jestem zachwycona wami, wokalista śpiewa fantastycznie, zastanawiam się czy nie mógłbyś ze mną zaśpiewać! Najwyższa klasa, jesteście skończonymi artystami. TAK. Łozo - wielkie brawa za to, że graliście zawsze swój numer. Wydaje mi się, że możecie wygrać ten program. TAK. Ela - jesteście smaczni. TAK. Sztaba - przynosicie wiarę w ludzi i w muzykę. To, że sięgacie do tradycji, to jest wielki wasz plus. Karierę może zrobić ktoś, kto znajdzie sposób na naszą tradycję i pokazuje to tak, żeby było atrakcyjne dla świata. Jesteście na dobrej drodze.


Marcin Czyżewski, Angels

Łozo - jestem niewolnikiem twojej barwy, nie spodziewałem się, że dzisiaj będzie tak dobrze, brawo! Kora - fantastyczny występ. Głos to jest instrument najwspanialszy, ekologiczny, niczego nie potrzebuje. To jest mój faworyt. TAK. Ela - słucha się, jakby człowiek zaczarowany był, w tobie jest coś tajemniczego, co mnie kręci w wokalu TAK. Sztaba - czuję, że się kontrolujesz, być może autorski repertuar to załatwi. TAK.


Tomek Dolski, Smooth Criminal w aranżacji rockowej

Sztaba - wziąłeś się za rytm, to słychać, było naprawdę fajnie. TAK. Ela - to był twój najlepszy występ. TAK. Kora - kocha cię scena, kocha cie kamera, jesteś wiarygodny, z przyjemnością się ciebie słucha. TAK. Łozo - NIE. Na twój koncert poszedłbym najwyżej raz.


Little Breaver Welcome to the Jungle

Ela - byłam pierwsza przeciwna, żeby byli w ćwierćfinale, przyznaję się do błędu, TAK. Kora - jestem waszą fanką, macie bardzo dużo uroku, ale to już ostatni szczebelek drabiny. Szkoła, nauka i gra w garażu. NIE. Łozo - serducho się szczerzy z radości. Chciałbym was zobaczyć za parę latek. NIE. Sztaba - gracie nieporadnie, ale nie gracie nudnych festiwalowych piosenek, TAK.


PodobaMiSię - grupa, która dostała dziką kartę na Facebooku.

Ela TAK, Sztaba TAK, Łozo również TAK. Kora - walczyłam o was jak lew, tak naprawdę chyba nie do końca to lubię. Nie wiem czy to jest ludyczne, miejskie czy podmiejskie. Ale wokalista jest fantastycznym "entertainmerem". TAK.


Conrado Yanez You Are Always on my Mind

Głos jak dzwon, urodzony śpiewak, słucha się go z wielką przyjemnością, przyjemnością jest patrzenie na Conrado śpiewającego. TAK. Ela - jest największym sercem tego programu, TAK. Sztaba również na TAK. Łozo - zabrakło mi tego czaru, dzisiejszy wykon mi się nie podobał. NIE. Paulina Sykut się popłakała!


Rotten Bark

Kora - daję wam NIE, to jest straszna klisza i popłuczyny po muzyce, którą kocham, po muzyce brytyjskiej z lat 80. Czy wy się spodobaliście ludziom? To zobaczymy za chwilę - TAK. Ela - gracie bardzo przyzwoicie, ale nie ciekawi mnie, co będzie dalej. NIE. Sztaba - powrócił punkrock w waszym wykonaniu, dzisiaj było fajnie, jestem na TAK.


Piotr Restecki

Ela - ja jestem od samego początku zachwycona tym, co pan wygrywa, a dzisiaj jestem szczególnie zachwycona - TAK. Troszkę się zawiodłem, że chciałeś pokazać, że świetnie grasz, czekałem na prostą balladę. NIE. Łozo - fenomenalnie pan gra na tej gitarze. Muszę panu podziękować, popieściłem swoją gitarę, zapłodniłem i powstały dwie piosenki. TAK. Kora - to jest przyszłość i ma pan cudowną żonę - TAK.

Noko

Kora - bardzo lubię patrzeć na basistę, lubię gitarzystę, nie jest to dla mnie nic oryginalnego, z krzesła nie spadam, ale to jest porządny - jak mówią moi koledzy - wykon, TAK. Ela - bardzo przyzwoicie, tu się wszystko zgadza. Super - TAK. Sztaba - precyzja rytmiczna jest znakomita, wielkie brawa. Jesteście wielcy, dzięki - TAK. Łozo - dla mnie jesteście najlepszym bandem, na waszą płytę czekam - TAK.


Do drugiej tury przechodzą:

Conrado Yanez, zespół Enej oraz Tomek Dolski.

A zwycięzcą 1. edycji Must be the Music została grupa Enej.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!