FINAŁ TAŃCA Z GWIAZDAMI - kto wygrał?

przejdź do komentarzy

Tatiana Okupnik walczy o kryształową kulę i 100 tys. zł z Krzysztofem Wieszczkiem. AKTUALIZACJA

taniec z gwiazdami taniec z gwiazdami/© KAPiF
Dziś wieczorem finał kolejnej edycji Tańca z gwiazdami. Do ostatniego odcinka dotarła Tatiana Okupnik. Wokalistka mówi, że nie było łatwo. Kilka razy walczyła z pokusą, by wycofać się z programu:

- Były momenty wybuchowe i gorsze, kiedy na przykład po mojej kontuzji Tomek nie wiedział co ma robić. Chciał ćwiczyć, a z drugiej strony miał świadomość, że nie czuję się dobrze, że jestem w marnej kondycji, otumaniona lekami i nie chciał mi zrobić krzywdy, choć czuł że trzeba iść do przodu. To były trudne momenty, zastanawiałam się nawet czy nie zrezygnować z programu, nie wycofać się. Nasze tańce były słabsze i zastanawiałam się czy warto... a potem dotarło do mnie, że ten program to nie są występy Tatiany Okupnik tylko, że tu występuje duet i że gdyby nie Tomek to nie doszłabym tak daleko i odwrotnie gdybym zrezygnowała - Tomek nie doszedłby do tego miejsca, gdzie jeszcze nigdy w "Tańcu z Gwiazdami" nie był. I pomyślałam, że nie mogę mu tego zrobić, bo w jego oczach zobaczyłam po prostu chłopaka, który jak każdy ma swoje marzenia. Tak naprawdę po ludzku chciałabym, żeby Tomek został doceniony - tłumaczy gwiazda.


Okupnik zapewnia, że dziś wieczorem nie zabraknie wzruszeń:

- W naszym freestylu chcieliśmy się skupić na opowiedzeniu naszej prawdziwej historii, może to banalne, ale podobnie potoczyły się nasze losy. Poprzedni rok z Tomkiem mieliśmy specyficzny i nagle dzięki programowi, znaleźliśmy się w kolorowej bańce. W naszych ostatnim tańcu będziemy chcieli pokazać, że ludzkie życie to taki roller coaster. Łatwo jest być z drugim człowiekiem, kiedy jest dobrze, a trudniej gdy są ciężkie chwile - trzeba mieć głowę do góry, nie poddawać się, bo po tych gorszych momentach przychodzi petarda. Dzięki muzyce, właśnie przez taniec pokażemy, tak jak w tym kultowym filmie, jak się te ludzkie losy przeplatają - mówi wokalistka.


Okupnik i Barański będą walczyć o zwycięstwo z Krzysztofem Wieszczkiem i Agnieszką Kaczorowską. Wieszczek zapewnia, że nie marzył o takim sukcesie, jakim jest udział w finale show:

- Nie spodziewałem się że będę w finale. Na początku bardzo chciałem tylko nie odpaść w pierwszym odcinku. Taki był plan. Moja mama jest zawsze ze mnie dumna i będzie oglądać finał podobnie jak wszyscy moi bliscy, którzy mocno mnie wspierają. Przyjaciele, koledzy, sąsiedzi od wszystkich słyszę słowa wsparcia, to jest dla mnie bardzo miły czas - mówi aktor.


Finał już dziś o 20.00 w Polsacie.

AKTUALIZACJA

Tę edycję "Tańca z gwiazdami" wygrali Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska.

Gratulujemy!Taniec z gwiazdami - dziś finał show

Taniec z gwiazdami - dziś finał show

Taniec z gwiazdami - dziś finał show

Taniec z gwiazdami - dziś finał show

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!