FKA Twigs wyzywana od małp

przejdź do komentarzy

Dziewczyna Roberta Pattinsona stała się ofiarą wściekłych rasistowskich ataków.

fka twigs fka twigs/Instagram
FKA Twigs (26 l.), wschodząca i bardzo obiecująca brytyjska wokalistka, której sylwetkę przybliżyliśmy Wam TUTAJ, od niedawna spotyka się z Robertem Pattinsonem (28 l.)

Związek nie jest wymysłem tabloidów - Rob jest teraz częstym gościem w Londynie, a jego randki z Tahliah (to imię dziewczyny) zostały już uwiecznione przez paparazzi.

Nowy związek Pattinsona nie podoba się fankom Kristen Stewart. Na Twitterze i Instagramie Twigs pojawiła się masa rasistowskich komentarzy.

Naprawdę trudno uwierzyć w to, że Rob spotyka się z tą małpą - pisze jedna z zagorzałych fanek Stewart.


To ten spędzony małpi płód? - zdarzają się i takie obrzydliwe komentarze.


Jesteś beztalenciem i ohydą - to dlatego ludzie cię wyzywają, to ty jesteś rasistką sugerując, że dostaje ci się za kolor skóry - pisze ktoś inny.


Dla Twigs fala takiej nienawiści nie jest jednak czymś nowym. W wywiadzie dla Dazed wokalistka wspominała, że będąc uczennicą katolickiej szkoły, była prześladowana z powodu pochodzenia (ojciec dziewczyny jest Jamajczykiem, matka ma korzenie angielsko-hiszpańskie).

Przez połowę mojego życia ludzie gapili się na mnie, ponieważ uważali, że wyglądam śmiesznie i jestem brzydka. Przez drugą połowę ludzie gapili się na mnie uważając, że jestem fascynująca. To się wyrównało. I świadczy o społeczeństwie - pokazuje, jakie jest dziwne - powiedziała FKA Twigs w wywiadzie.
FKA Twigs wyzywana od małp

FKA Twigs wyzywana od małp

FKA Twigs wyzywana od małp

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!