Fotograf o Dodzie: Ona ma charyzmę Lady Gagi

przejdź do komentarzy

A Doda o sobie: Ile osób z małego miasta, bez pieniędzy i układów osiągnęło tyle co ja?

doda doda/© KAPiF
Artykuł o Dodzie zamieszczony w najnowszym wydaniu Pani nosi tytuł Nie odpuszczę. Te słowa chyba najlepiej oddają stan ducha Rabczewskiej, o której fotograf Pierpaolo Ferrari (autor zdjęć do sesji w magazynie), powiedział, że ma charyzmę Lady Gagi.

Doda bowiem po raz kolejny przekonuje, że jest skazana na sukces - również ten międzynarodowy.

Przez wiele lat pisałam pamiętnik - mówi Rabczewska. - Niedawno go odnalazłam i przeczytałam listę rzeczy, o których wtedy marzyłam: jeżdżę białym samochodem bez dachu, jem w najdroższych restauracjach, mam obok siebie najfajniejszych facetów, a wieczorami wychodzę na scenę, kilkanaście tysięcy osób krzyczy moje imię i razem ze mną śpiewa piosenki, które komponuję w swoim apartamencie.Kiedy tak patrzyłam na tę listę, zaczęłam po kolei skreślać kolejne pozycje i okazało się, że zostało mi zaledwie sześć zadań do wykonania, w tym to najważniejsze, zapisane na pierwszym miejscu - zostać międzynarodową gwiazdą. Jestem właśnie w blokach startowych - zapewnia.

Jednocześnie piosenkarka podkreśla, że sukces, który wypracowała, jest tylko jej:

Ile osób, które pochodzą z małego miasta, bez wsparcia, układów, pieniędzy osiągnęło tyle co ja? Wszystko zawdzięczam sobie. Nikt mi nie pomagał. Nigdy nie byłam w rękach menedżera, który kreowałby mój wizerunek. Wszyscy byli realizatorami moich wizji. Zresztą uważam, że w polskim show-biznesie nikt się na tym dobrze nie zna - podsumowuje Doda.

Więcej przeczytacie TUTAJ, a cały materiał znajdziecie w papierowym wydaniu magazynu.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!