Francia Raisa, która oddała Selenie nerkę, pisała o jej ZAŁAMANIU

przejdź do komentarzy

Co takiego?

selena gomez selena gomez/Forum/Backgrid,Instagram:selenagomez,franciaraisa
Kiedy w zeszłym roku Selena Gomez (26 l.) była w bardzo złym stanie zdrowia, to jej przyjaciółka Francia Raisa uratowała jej życie. Oddała jej nerkę.

Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jest w bardzo ciężkim stanie!

Teraz z wokalistką znów nie jest dobrze. Trafiła do szpitala psychiatrycznego. Zaczęło się od niskiego poziomu białych krwinek, przez co musiała być hospitalizowana. Podczas drugiego pobytu w szpitalu doszło u niej do załamania nerwowego.


Francia Raisa o tym, ile poświęciła dla Seleny Gomez oddając jej nerkę


W tamtym czasie Francia na swoim Twitterze opublikowała kilka emotek złamanego serca. Fani pytali ją co się dzieje, ale nie chciała odpowiedzieć.

Na kilka godzin przed opublikowaniem informacji przez TMZ o stanie Seleny, udostępniła tajemniczą wiadomość na temat miłości do siebie i znania swojej wartości.

Z ostatniej chwili! Selena Gomez ogoliła głowę!

Martwi się o Selenę? Była przeciwna, gdy jej przyjaciółka znów zaczęła spotykać się z Justinem...


Francia Raisa, która oddała Selenie nerkę tak zareagowała na jej ZAŁAMANIE

Francia Raisa, która oddała Selenie nerkę tak zareagowała na jej ZAŁAMANIE

Wyświetl ten post na Instagramie.

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość 11-10-18, 17:27 cytuj
    Po co lu.dzie dod.ają takie twi.tty? Jaki jest cel doda.wania twitta w któr.ym tak na dobrą spra.wę nie wiad.omo o co chodzi? Dla aten.cji? "Jest mi źle, ale nie pow.iem wam dlacz.ego, ale jak dod.am twitta ze złam.anym serdu.szkiem, to zro.bi mi się lep.iej, bo chcę by.ście byli świa.domi moj.ego bólu".
    Nie masz konta? Zarejestruj się!