Stało się. Dziś, na moskiewskich Łużnikach odbył się Finał Mundialu 2018. Na świeżo skoszonej murawie stanęły dwie drużyny: Francja i Chorwacja. I to właśnie Francuzi zostali mistrzami świata w piłce nożnej! Spotkanie zakończyli wynikiem 4:2.

I po stresie – Lewandowska OPALONA na heban odreagowała Mundial

Pierwszy gol dla Francji, który padł w 18 minucie spotkania, to zasługa Mario Mandzukica. Nie trzeba było długo czekać, by Chorwaci również pokazali na co ich stać. Po 28 minutach na tablicach pojawił się już wynik 1:1. Remis to zasługa Ivana Perisica, który strzelił pierwszego gola dla chorwackiej drużyny. Francuzi jednak nie dali za wygraną i ruszyli do ataku. Wynik 4:1 dla Francji najwyraźniej zmotywował Chorwatów, którzy w drugiej połowie strzelili kolejnego gola. Na nic zdały się kolejne próby ogrania francuskich piłkarzy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:2. Po 20 latach Francja została mistrzem świata.

Dramat na Mundialu. Ojciec kapitana Nigerii został porwany!

Komu kibicowaliście? Cieszycie się z wygranej Francuzów? Zobaczcie, jak świętują.