Fronczewski wypuścił BOMBĘ! Zdradził tożsamość kochanki!

przejdź do komentarzy

Z kim zdradzał żonę?

piotr fronczewski piotr fronczewski/© KAPiF
Dzisiaj Piotr Fronczewski ma 70 lat. Był czas, gdy w polskim show biznesie był gwiazdą numer jeden, miał wszystko - pieniądze, sławę, rodzinę i kochankę. Po latach bycia na szczycie mógł pozwolić sobie na współpracę o żartobliwym zabarwieniu z raperem o pseudonimie Sokół i wypuszczenie autobiografii.

Aktor zdobył się na bardzo odważne wyznanie i opisał w książce, jak to zdradzał swoją żonę, Ewę z seksbombą z lat 80. i koleżanką z planu, Joanną Pacułą.

Asia jest o 10 lat młodsza od Fronczewskiego. Aktorzy pracowali razem na planie serialu 07 zgłoś się. Piotr po latach przyznał, że dla młodszej koleżanki "stracił głowę".
 


Fronczewski wypuścił BOMBĘ! Zdradził tożsamość kochanki!

To było po narodzinach naszej drugiej córki Magdy. Żyliśmy sobie normalnie. Domowe obiady, spacery, weekendowe wyprawy do Powsina. Fiat 126p z wózkiem na dachu. Kąpanie córek, które było moją domeną - sprawnie sobie z tym radziłem, więc wpisano to w mój zakres obowiązków domowych. Bardzo to wszystko lubiłem. To był naprawdę fajny czas.

 


Fronczewski wypuścił BOMBĘ! Zdradził tożsamość kochanki!

W momencie, gdy między tą dwójką wybuchł romans, Piotr od 7 lat był mężem Ewy. Pokusa jednak była silniejsza:

Stało się. Wydarzyło się zło. Tyle. A jak do tego doszło? Czy to ważne? Bardzo dużo wtedy pracowałem. Tyrałem właściwie. Od świtu do późnej nocy. Kołowrót. Kierat. Do tego dom z dwójką małych dzieci, więc brak snu. W pewnym momencie miałem ochotę od tego wszystkiego uciec. Wyrwać się. Dokądkolwiek. I tak się jakoś stało...


Fronczewski wypuścił BOMBĘ! Zdradził tożsamość kochanki!

W odpowiednim momencie Fronczewski powiedział sobie i Ewie: "dość".

W pewnym momencie postanowiłem wszystko żonie powiedzieć, rozstać się, dogadać kwestię opieki nad córkami, usankcjonować tę całą sytuację. Ja biorę jedną dziewczynkę, ty drugą. No dziękujemy sobie po prostu... Pojechaliśmy z żoną gdzieś pod miasto. Powiedziałem Ewie o wszystkim. Szczątki uczciwości nie pozwalały mi dłużej tkwić w tym gigantycznym oszustwie. Trwanie w kłamstwie było ponad moje siły. Musiałem to powiedzieć, również po to, by całkowicie egoistycznie sobie ulżyć. Zrzucić ten ciężar z barków. Była zdruzgotana. Kompletnie sparaliżowana tą wiadomością. Zdemolowana psychicznie. Nie odezwała się chyba nawet słowem. Płakała. To był dla niej wstrząs.


Co dzisiaj dzieje się z porzucona Joanną? Aktorka złamane serce leczyła w Paryżu, mieście miłości, następnie wyjechała do Stanów Zjednoczonych, w których przebywa do dziś i rzadko wraca do Polski.

Fronczewski wypuścił BOMBĘ! Zdradził tożsamość kochanki!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!