Frytka dała się poniżyć za 500 zł

przejdź do komentarzy

"No proszę pani - jak portowa dziwka!."

agnieszka frykowska agnieszka frykowska/ © KAPiF

W rozmowie z Radiem Wrocław Wojciech Cejrowski wraca do jednego z najsłynniejszych wywiadów, jaki przeprowadził z Agnieszką Frykowską, czyli Frytką:

- Ja grałem w tym programie na to, że kobieta [Frytka] zrobi w tym momencie coś, co ja bym zrobił po pięciu minutach takiej rozmowy - tłumaczy Cejrowski. - Wstaję i mówię: "Proszę pana, nie życzę sobie, żeby ktoś ze mną tak ostro rozmawiał". A ona nie! Poryczała się w trakcie tego wywiadu. Potem, jak ochłonęła trochę, poprosiła, abyśmy tę rozmowę nagrali jeszcze raz. Jej menadżerka powiedziała, bym zadał te same pytania w takiej samej kolejności, bo ona nie była przygotowana na tak ostrą rozmowę. No to rozdziawiłem gębę i mówię: "Proszę bardzo." Znowu się poryczała. Podpisała umowę i zgodę na emisję. I wzięła honorarium! No, więc nie mam skrupułów pokazywać tego w telewizji i zawiesić na internecie.

- To była rozmowa obliczona na to, że przy trzecim pytaniu ja dostaję w twarz i zaczynami inną rozmowę: "A, czyli jest w pani człowiek, który jakieś skrupuły ma, jakieś zasady." A ona tak jak była sprzedajną dziwką w programie Big Brother i przed kamerami w pianie, w wannie uprawiała stosunek płciowy z obcym mężczyzną, mając pełną świadomość, że to jest Big Brother i wszyscy patrzymy, tak w tym programie dała się zczołgać i wzięła 500 złotych... No proszę pani - jak portowa dziwka! No jak tak można - żadnych zasad, wszystko na sprzedaż? Nawet własne poniżenie na sprzedaż? I podpisanie zgody na emisję i 500 złotych i idę do domu, wzięłam honorarium? Przecież można ochłonąć po takiej rozmowie, za drugim razem. Można zadzwonić 7 dni później, przed emisją i powiedzieć, zgodnie z prawem autorskim: "Wycofuję swoją zgodę na emisję tego materiału!" Ja bym się wkurzył, bo już mamy zmontowany program, ale wolno to zrobić nawet po wzięciu pieniędzy!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!