Fuj! Rafał Jonkisz opowiedział o niemoralnych propozycjach

przejdź do komentarzy

"...z prywatnego konta i oferuje, że mi zrobi dobrze z finałem."

rafał jonkisz rafał jonkisz/KAPiF
Z dnia na dzień zrobiło się o nim bardzo głośno. Jak nowy Mister Polski, Rafał Jonkisz, poradzi sobie ze sławą i show-biznesem? Rafałowi Maślakowi poszło bardzo dobrze. Pułapek jest wiele. Jonkisz już zdradził, że dostaje niemoralne propozycje:

Dam Wam przykład. Od kilku dni pisze do mnie na priv facet, że mam bardzo słabej jakości snapy i że to pewnie przez gówniany telefon. I jak to możliwe, że Mister Polski ma taki słaby telefon skoro promocja ważna i że powinienem to zmienić. Odpisałem, że zdaję sobie z tego sprawę i jak będzie mnie kiedyś stać na lepszy, to na pewno zmienię, Na to dostaję wiadomość, że mogę mieć od razu. pół godziny roboty i dostanę nowego Iphona 6s. Jakiej roboty ? Na kolanach ! Nie, dziękuję.


Takich zaproszeń jest mnóstwo. Rafał nie czuje się z nimi dobrze:

Podobnych propozycji mam bardzo dużo, czytam i nie wierzę, że to się dzieje naprawdę. Koleś mi pisze, że mam go odwiedzić w Wawie - podaje adres, pisze z prywatnego konta i oferuje, że mi zrobi dobrze z finałem. Nie wiem czy się śmiać, czy płakać, czy pojechać i sprawić, aby ten finał długo popamiętał, ale.... w szpitalu. Jestem inaczej wychowany, w zupełnie innych klimatach, mieszkam w Rzeszowie i tu nie ma czegoś takiego. Nawet jak byłem 2 razy w Wawie na ściance i widziałem na sobie ten wzrok ,,facetów'' to czułem się bardzo nieswojo i skrępowany, że ktoś patrzy na mnie jak na obiekt seksualny i prowadzi rozmowę z podtekstami.


Mister dodaje, że dla niego prawdziwe życie to szkoła i sport:

W sobotę stoję na ściance w blasku fleszy, a w poniedziałek w szkole przy tablicy. I to jest to prawdziwe życie, które pokazuję Wam na moim snapchacie, fejsie, czy instagramie.


Śledzicie profile Rafała?


 


ŚWIAT ZWARIOWAŁ....Muszę to napisać i podzielić się z Wami pewnymi przemyśleniami i jestem ciekaw Waszego zdania, bo...

Posted by Rafał Jonkisz on 15 grudnia 2015


Fuj! Rafał Jonkisz opowiedział o niemoralnych propozycjach

Fuj! Rafał Jonkisz opowiedział o niemoralnych propozycjach

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!