Gabourey Sidibe ma schudnąć. Dużo!

przejdź do komentarzy

Producenci pigułek wspomagających odchudzanie chcą zrobić interes życia.

gabourey sidibe gabourey sidibe/ © PR Photos
Dzięki filmowi Precious niespełna 27-letnia Gabourney Sidibe nagle stała się gwiazdą. I to wielką gwiazdą, biorąc pod uwagę nie tylko rangę sukcesu (była w tym roku nominowana do Oskara), ale i jej gabaryty...

Razem z filmem pojawiła się dyskusja na temat jej wagi. To fakt - Gabby, jak nazywają ją znajomi, cierpi na otyłość, która po prostu zagraża zdrowiu. Nic dziwnego - gwiazda waży ok. 150 kilo!

Oczywiście to zrobi ze swoim ciałem zależy tylko i wyłącznie od niej, ale producenci pigułek wspomagających odchudzanie wpadli na genialny ich zdaniem pomysł: odchudzą Sidibe, a następnie uczynią z niej twarz kampanii reklamowej. Gdyby Gabourey udało się zrzucić ok. 20 kilo, byłby to już ogromny sukces. Do rąk gwiazdy trafił już stosowny list od firmy farmaceutycznej, która zachęca, by Gabby zaczęła myśleć o swoim zdrowiu, proponując profesjonalną opiekę podczas rocznej diety, oczywiście wspomaganej ich tabletkami.

Możesz zdobyć upragnionego Oskara tylko prowadząc aktywny i - przede wszystkim - zdrowy tryb życia - przekonywał tajemniczy pan prezes.

Jak myślicie, czy Gabourey powinna schudnąć, jeśli marzy jej się dalsza kariera w Hollywood?Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!