Galiński: Tancerzom odbiła palma!

przejdź do komentarzy

Dlaczego po prostu nie chcą tylko dobrze tańczyć?

ewa szabatin ewa szabatin/ © KAPiF

Wszyscy wiedzą, że Taniec z gwiazdami jeśli nie jest, to przynajmniej był trampoliną do kariery. Tancerze, którzy wzięli udział w kilku edycjach, są teraz gwiazdami - pojawili się w serialach, inni w filmach, jedna z pań nawet pokazała swoje wdzięki w Playboyu.

Piotr Galiński w rozmowie z se.pl podsumował to krótko, mówiąc, że "tancerzom z Tańca z gwiazdami odbiła palma".

- Dzięki większej pewności siebie gwiazdy po programie zjadają wszelkie rozumy. Na głupotę nic nie poradzisz - dodał.


A my, dzięki tej głupocie, mamy co komentować.

Teraz przypomnijmy sobie najpopularniejszych tancerzy show TVN:


Galiński: Tancerzom odbiła palma!

Anna Głogowska - wdała się w romans z Piotrem Gąsowskim, któremu partnerowała podczas jednej z edycji. Owocem związku (który trwa do dziś) jest córeczka. Ona sama zrezygnowała z udziału w show, by zająć się tańcem w bardziej teatralnym wydaniu.

Galiński: Tancerzom odbiła palma!

Marcin Hakiel - podczas udziału w TzG poznał Kasię Cichopek i zaczął się ich show biznesowy romans, zakończony ślubem, a teraz - ciążą. Nasza (odpowiednio przaśna) Brangelina, czyli Cichakiel, ma swoje szkoły tańca i ciężkie tysiące na koncie - efekt popularności i miłości przed kamerami.

Galiński: Tancerzom odbiła palma!

Edyta Herbuś - śpiewała w Jak Oni śpiewają, bez powodzenia próbowała też swoich sił jako prowadząca program rozrywkowy. Teraz występuje w musicalu i oddaje się nowemu uczuciu ze sportowcem Maciejem Kawulskim.

Galiński: Tancerzom odbiła palma!

Aneta Piotrowska - dość niefortunna historia, bo Aneta miała zrobić wielką karierę. Zaczęło się szumnie - nadmuchanym romansem z jednym z braci Mroczek, sesją dla Playboya. Skończyło się wielką ciszą i karierą w Stanach, której nie było.

Galiński: Tancerzom odbiła palma!

Anna Bosak - tancerka, która wylansowała się w You Can Dance. Później jako jedyna nieprofesjonalna tancerka tańca towarzyskiego wzięła udział w Tańcu z gwiazdami (co często jej zresztą przypominano). Po udziale w Kochaj i tańcz, kinowym hicie TVN, marzy jej się kariera aktorska.

Galiński: Tancerzom odbiła palma!

Stefano Terrazzino - partnerował Kindze Rusin i Kasi Tusk. Polacy szybko polubili sympatycznego "niemieckiego Włocha", który ledwo mógł się wysłowić w naszym języku. Teraz z tańca przerzucił się na śpiew, z odpowiednio mniejszym sukcesem.

Galiński: Tancerzom odbiła palma!

Ewa Szabatin - zrezygnowała z tańca, zakochała się w Ametykaninie Joshu i zajęła modą. Projektuje sukienki za kilka tys. złotych, choć - jak twierdzi Fakt - sama jest bez grosza.

Galiński: Tancerzom odbiła palma!

Rafał Maserak - wielki przegrany. Na szczyty popularności wyniósł go romans z Małgorzatą Foremniak. Teraz jest o nim cicho - nie dostał się do serialu, nie zatańczył w hiszpańskiej edycji show.

Galiński: Tancerzom odbiła palma!

Robert Kochanek - próbował nieco gwiazdorzyć, ale bez większych sukcesów. Dla nas i tak zostanie "kogutem" ze swojego zespołu disco polo.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!