Gardias: Partner spytał, czy nie mam doła gdy zmywam makijaż

przejdź do komentarzy

Chyba już z nim nie jest...

dorota gardias dorota gardias/© KAPiF

"Kiedyś zmywałam makijaż, mój partner przyglądał się temu. Zapytał: "Nie masz doła, kiedy ścierasz make-up?" Zamurowało mnie. "

***

Dorota Gardias jakiś czas temu rozstała się z mężem. Od tego czasu nie łączy się jej z żadnym mężczyzną. Za to w Twoim Stylu opowiada o jednym. Nie wiadomo - obecnym, czy byłym, ale można podejrzewać, że raczej to drugie.

Pogodynka wspomina, jak jej partner spytał się kiedyś, czy nie wpada w depresyjny nastrój widząc swoją twarz bez makijażu. Tak, to już działa na jego niekorzyść.

- Kiedyś zmywałam makijaż, mój partner przyglądał się temu. Zapytał: "Nie masz doła, kiedy ścierasz make-up?" Zamurowało mnie. Bo to tak, jakby chciał wiedzieć, czy nie wpadam w dół, gdy odsłaniam prawdziwą twarz - opowiada Gardias w Twoim Stylu.

- Nie mam problemu z tym, że bez makijażu jestem przeciętną dziewczyną. A mężczyźni często dopatrywali się we mnie niedoskonałości - dodaje. - Zaprzyjaźniona psycholog wytłumaczyła mi, że w ten sposób mężczyźni uzależniają kobiety od siebie: "Nikt cię nie chce, nie jesteś wcale taka piękna, ale ja cię wezmę". Facet stara się wywołać w tobie kompleksy i dowartościować własne ego.

Życzymy zatem partnera bez kompleksów. Będzie trudno?
 


Gardias: Partner spytał, czy nie mam doła gdy zmywam makijaż

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!