Harry nie będzie jak William! Meghan byłaby WŚCIEKŁA!

przejdź do komentarzy

Kazała mu zrobić zupełnie inaczej, niż zrobił jego brat.

meghan markle meghan markle/Forum/ Reuters/The Mega Agency
Juz 19 maja ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Przygotowania do uroczystości pochłonęły bajońską sumę, a narzeczeni - po małym kryzysie - są gotowi zmienić stan cywilny. Mimo zapewnień pary o szczerej i bezwarunkowej miłości, Meghan postawiła Harryemu pewne wymaganie.

Ślub Meghan i Harry'ego będzie kosztował WIĘCEJ niż ślub Kate i Williama!

Chodzi o noszenie obrączki. Jak podają zagraniczne media, Meghan obawiała się, że jej mąż pójdzie w ślady brata, Williama, i nie będzie nosił ślubnej biżuterii. Kobieta - choć uważa siebie za osobę nowoczesną - w kwestii małżeńskiej tradycji jest ortodoksyjna. Jej zdaniem obrączki to ważny symbol, który mąż i żona powinni nosić na palach każdego dnia.

Książę William rzeczywiście pojawia się publicznie bez ślubnej biżuterii. Chodzi o względy praktyczne - mężczyzna jest pilotem helikoptera ratowniczego i pierścień przeszkadza mu w pracy. Obrączkę zdecydował się trzymać w sejfie.Meghan przywiązuje wielką wagę do symboli. Razem z narzeczonym mieli już takie same bransolety z koralików. Myślicie, że miłosna biżuteria wzmocni ich relację?

Tym razem William się nie wywinie. Nie będzie tłumaczeń, że obrączka została przy lampce nocnej.

Meghan Markle i książę Harry POKŁÓCILI się! Meghan UCIEKŁA!

Co ciekawe Meghan słynie ze specyficznego podejście do ślubnych akcesoriów. Pierścionek zaręczynowy, który dostała od ex-męża, odesłała mu listem. Nie miała czasu, by spotkać się z nim i oddać mu drogą biżuterię osobiście.

Mamy nadzieję, że sytuacja się nie powtórzy.Gdyby Harry zrobił to, co William, Meghan byłaby WŚCIEKŁA!

Gdyby Harry zrobił to, co William, Meghan byłaby WŚCIEKŁA!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (30): sortuj