Gdyby nie naturalne zęby oglądalibyśmy ją w Playboyu?

przejdź do komentarzy

Jedna z nielicznych gwiazd, która ma SWOJE zęby?

zęby gwiazd zęby gwiazd/© Fame/Flynet, starstoc
Na obraz typowej hollywoodzkiej gwiazdy składają się: sztuczne rzęsy, włosy, paznokcie i zęby - jak nie wybielone, to pokryte koronkami czy licówkami. Jednak typowe hollywoodzkie gwiazdy nie dostają Oscarów - w końcu niemal niebieskie i aż świecące zęby na wielkim ekranie mogłyby oślepić widzów. Gdzieś tam jeszcze dzisiaj ceni się naturalność, a taka z pewnością jest tegoroczna zdobywczyni nagrody Akademii Filmowej dla najlepszej roli kobiecej, czyli Patricia Arquette (46 l.).

Kiedy byłam nastolatką, ktoś powiedział mi: "Jeśli poprawisz swoje zęby, dostaniesz sesję w Playboyu". Odpowiedziałam: "Dlaczego miałabym chcieć być w Plaboyu?". Nigdy nie chciałam być perfekcyjna, nie chciałam być dziewczyną z magazynu. Nie chciałam zmieniać siebie, by być atrakcyjną. Tego typu rozmów miałam w życiu sporo - jak wyglądam i nie wyglądam w filmie. Jak mam wyglądać? Panowie nie muszą przechodzić przez tego typu rozmowy - mówi aktorka.


Oto głos natury i rozsądku, który przebił się przez gąszcz tipsów, doczepów i jeziora botoksu, szkoda tylko, że będzie mieć niewiele odbiorców. Plastik sprzedaje się szybciej i taniej niż naturalność.


Gdyby nie naturale zęby oglądalibyśmy ją w Playboyu?

Gdyby nie naturale zęby oglądalibyśmy ją w Playboyu?

Gdyby nie naturale zęby oglądalibyśmy ją w Playboyu?

Gdyby nie naturale zęby oglądalibyśmy ją w Playboyu?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!