George Clooney martwi się o żonę

przejdź do komentarzy

Co takiego dzieje się z Amal?

amal clooney amal clooney/© Fame/Flynet
Państwo Clooney są bardzo nudną medialną parą, albo redaktorzy kolorowych magazynów tracą wenę, gdy przychodzi im pisać o Amal (37 l.) i George'u Clooneyu (54 l.). Tabloidy raz zapładniają prawniczkę, a innym razem piszą o tym, że aktor lub sama Amal nie chcą mieć dziecka. Jest jeszcze stale powracający temat rozwodu aktora i prawniczki.

Dzisiaj mamy dla Was nowość! Magazyn Star pisze nie o kolejnej ciąży czy rozwodzie, a o wadze Amal. Nie jest tajemnicą, że George nie poleciał na krągłości. W każdym razie aktor zatęsknił za odrobiną ciałka i namawia swoją ukochaną, by podarowała mu w prezencie kilka kilogramów. Co ciekawe, kilka miesięcy temu Amal wysłała męża na siłownie i dietę, a teraz ten prosi, by jego luba nieco się zaokrągliła.

Problemem jest praca pani Clooney, która jest niesamowicie stresująca i pochłaniająca czas. Bywa, że Amal nie je nic całymi dniami.

George bardzo się o nią martwi. Uważa, że jest za chuda i straciła seksapil - przeczytamy w magazynie.


Czyżby za tydzień ten sam tabloid miał napisać o tym, że Amal nie może zajść w ciążę z powodu niedowagi? Jest to wysoce prawdopodobne.


George Clooney martwi się o żonę

George Clooney martwi się o żonę

George Clooney martwi się o żonę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!