George Hamilton uwiódł swoją macochę

przejdź do komentarzy

W wieku 12 lat uprawiał z nią seks!

george hamilton george hamilton/TVShowcase
Najbardziej opalony amant amerykańskiego kina, George Hamilton (znany m.in. z popularnego niegdyś serialu Dynastia) po wielu latach nieobecności w mediach nagle do nich powrócił. I to jak!

Aktor wydał książkę będącą zbiorem wspomnień. Jednym z najciekawszych jest fakt, że w wieku zaledwie 12 lat Hamilton uprawiał seks z 28-letnią wówczas macochą. Co więcej, George dodaje, że "był chętny i nie widział w tym nic złego".

- Kiedy miałem 12 lat, miałem romans z macochą. Miała jakieś 28-30 lat - opowiada. - Ojciec nigdy się o tym nie dowiedział. To było bardzo normalne. [Macocha] sprawiła, że nie czułem się z tym źle. To nie było nic zdrożnego. Kiedy później byłem aktorem w Hollywood, spotkałem ją ponownie. Była piękna, mieliśmy wtedy swego rodzaju kontynuację...

Hamilton leżał w pokoju, kiedy romans się zaczął... June Howard, bo tak miała na imię, weszła do pokoju odziana tylko w peniuar i położyła się tuż obok swojego pasierba. Twierdziła, że chce się "poprzytulać", a skończyło się na utracie dziewictwa 12-latka.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!