Godlewska chwali się zdjęciem sprzed lat: Nie miałam OPERACJI!

przejdź do komentarzy

"Taką mnie Bóg stworzył".

esmeralda godlewska esmeralda godlewska/ instagram.com/esmeralda_godlewska/
Esmeralda Godlewska twierdzi, że jej ciało jest w pełni naturalne. Niestety - mimo to, internauci przypięli jej łatkę "plastikowej". Celebrytka niedawno ogłosiła, że hejt ma w swoim jelicie grubym. Najwidoczniej ten sposób odprowadzania złośliwych komentarzy przestał działać, bo Esmeralda postanowiła udowodnić, że jest naturalnie piękna.

Godlewska: Hejt mam w swoim JELICIE grubym! (VIDEO)

Na Instagrama wstawiła zdjęcie przed domniemanymi zabiegami medycyny estetycznej. Fotografie w skąpym wdzianku opisała długim monologiem:


Tak tak wiem , ze sugerujecie mi milion operacji plastycznych :) natomiast to ja w wieku 18 lat..kończąc maturę , mając w portfelu 300 zł ... nie było mnie stać na jakiekolwiek zabiegi ... bez przeróbek czegokolwiek jak większość naszych instagramowych modelek - które zrobiły wszystko na co pozwoliły im@fundusze od starszych Panów -wole być soba , śpiewać , cieszyć się życiem niz dolarami zarobionymi sztucznym tyłkiem :) ubliżanie mi od ,,karpi”” mam przepraszac za to jaka się urodziłam ? ludzie , nie każdemu trzeba wiele do szczęścia .. od zawsze miałam orientalna urodę ( nie mam robionego nosa , kości , Botoxow) widocznie nie wiele osób rodzi się naturalnie pięknych skoro wciąż tkwi w nas tyle zazdrości i jadu. Taka mnie Bóg stworzył :) sorry girls #totallynatural


Pod zdjęciem rozpętała się burza:


- każesz mi patrzeć w lusterko a ja oceniam jej plastikowe cycki i to jak się sama oszpecila a nie jaka się urodziła i jaka była naturalna, widzisz różnice?

- A cycki? Tez są takie jakie Pan Bóg stworzył?

- Brzydka i głupia. 😊 dodawaj więcej zdjęć z filtrem z snapa


Godlewska pokazała zdjęcie BEZ MAKIJAŻU!

Myślicie, że rzeczywiście jej wielkie piersi to dar od Boga? Może nie powinna przepraszać, za swoją - jak napisała w poście - karpią urodę?

Tak tak wiem , ze sugerujecie mi milion operacji plastycznych :) natomiast to ja w wieku 18 lat..kończąc maturę , mając w portfelu 300 zł ... nie było mnie stać na jakiekolwiek zabiegi ... bez przeróbek czegokolwiek jak większość naszych instagramowych modelek - które zrobiły wszystko na co pozwoliły im@fundusze od starszych Panów -wole być soba , śpiewać , cieszyć się życiem niz dolarami zarobionymi sztucznym tyłkiem :) ubliżanie mi od ,,karpi”” mam przepraszac za to jaka się urodziłam ? ludzie , nie każdemu trzeba wiele do szczęścia .. od zawsze miałam orientalna urodę ( nie mam robionego nosa , kości , Botoxow) widocznie nie wiele osób rodzi się naturalnie pięknych skoro wciąż tkwi w nas tyle zazdrości i jadu . #18yearsold #naturalgirls taka mnie Bóg stworzył :) sorry girls #totallynatural

Post udostępniony przez Esmeralda👑 (@esmeralda_godlewska)Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (33): sortuj