Gojdź obnaża Kim Kardashian! Jeśli ma rację, Kim będzie wyglądać TRAGICZNIE!

przejdź do komentarzy

Najgorsza obawa Kim - dwa miesiące bez ostrzykiwania.

krzysztof gojdź krzysztof gojdź/© KAPiF, Fame/Flynet
Ich drogi musiały się skrzyżować. Nie chodzi o to, że musieli się spotkać oosbiście, ale Krzysztof Gojdź musiał skomentować operacje i "naturalność" Kim Kardashian (35 l.). Tę dwójkę łączy jedno - apetyt na sławę.

Zobacz: Napad na Kim Kardashian to ŚCIEMA! Kim sama go zaplanowała!

Co ciekawego napisał Gojdź?

Wczorajsze Fakty TVN: Czy Kim Kardashian jest ikoną mody i urody? Dla mnie jest wytworem sztabu ludzi - chirurgów plastycznych, lekarzy medycyny estetycznej, kosmetyczek, stylistów. Cała twarz jest zrobiona - począwszy od nosa, brody, policzków, oczu. Rzeźba ciała z olbrzymią pupą to odsysanie tłuszczu i ostrzyknięcie nim pośladków i piersi.
Totalne uzależnienie od poprawek medycyny estetycznej. Taka osoba skazana jest na dostrzykiwanie botoksem i wypełniaczami co 2-3 miesiące. W przeciwnym razie mogą być widoczne nierówności na twarzy i ciele. Jest to mega ciężka praca aby na co dzień być zawsze "idealną". Jak zostanie moją pacjentką w klinice w Nowym Jorku postawię bardziej na naturę..
W naszym polskim grajdołku szołbiznesowym też widzimy uzależnione od poprawek gwiazdy. To uzależnienie jest mocniejsze od tego od alkoholu czy kokainy.
Najgorsze jest to, że twarze za kilka lat zaczną się "rozpadać" i zamiast wyglądać młodziej postarzą się o wiele lat. Dlatego apeluję do kobiet - nie przesadzajcie z ilością zabiegów. Stawiajcie na naturę, uśmiech i piękno duszy...
- napisał na swoim Facebooku lekarz celebryta.


Zobacz: GOJDŹ: KOBIETY POWINNY ZADBAĆ NAJPIERW O SWOJĄ PSYCHIKĘ, A DOPIERO POTEM O URODĘ

Czyżby największą obawą w życiu celebrytki była sytuacja, w której przez dłużej niż 3 miesiące nie będzie mogła skorzystać z cudów medycyny estetycznej? Chyba tak.
Gojdź obnaża Kim Kardashian! Jeśli ma rację, Kim może skończyć TRAGICZNIE!

Gojdź obnaża Kim Kardashian! Jeśli ma rację, Kim może skończyć TRAGICZNIE!

Gojdź obnaża Kim Kardashian! Jeśli ma rację, Kim może skończyć TRAGICZNIE!

Gojdź obnaża Kim Kardashian! Jeśli ma rację, Kim może skończyć TRAGICZNIE!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!