Gorąca dziesiątka filmów na YouTube [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Co w tym tygodniu przyciągnęło uwagę internautów?

hity youtube hity youtube/YouTube
YouTube ma to do siebie, że z nieznanego nikomu człowieka w ciągu tygodnia potrafi zrobić medialnego bohatera. Wystarczy oryginalny, najlepiej zabawny film - proszę, anonimowy chłopak trafia na usta tysięcy internautów.

Na Tubie obok siebie funkcjonują zarówno hity wielkich gwiazd, jak i śpiewane przed domową kamerą covery. I to właśnie jest piękne - zawsze można trafić na jakiegoś "rodzynka".

W tym tygodniu sieciową publikę w Polsce bawiła Shakira oraz Agnieszka Chylińska. Rekordy popularności bił film pokazujący, jak zdesperowany pasażer chce w ostatniej chwili wskoczyć do odjeżdżającego pociągu.

Ludzie oglądali też coraz mniej kontrowersyjnego Artura Boruca oraz zwiastun Rozmów w toku z kilkoma "odjechanymi" bohaterami.

Zobaczcie najgorętszą dziesiątkę polskiego YouTube.

Który z tych filmów jest Waszym faworytem?


1. miejsce - Shakira i jej hit Loca w hiszpańskiej wersji2. Spóźnił się na pociąg - bohater drugiego planu musiał się długo zbierać ze swego wyskoku:)3.Pezet / Małolat - Dziś w moim mieście feat. Grizzulah, Pierwszy klip do tytułowego singla z płyty Pezet/Małolat.4. Agnieszka Chylińska, Niebo - tej pani chyba nikomu nie trzeba przedstawiać5. Crazy Ko - czyli męska sprawa. Walki MMA bywają okrutne...6. Coraz mniej kontrowersyjny Artur Boruc. Ale jak chce, to jeszcze potrafi7. Jedno kopnięcie, a tyle emocji!8. Zapowiedź Rozmów w toku - taki mały dzień świra9. Trochę polityki - dzieci bywają szczere do bólu10. Rihanna i jej nowy singielPolecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!