Góral i Kaczyńska JUŻ planują ślub!

przejdź do komentarzy

Ta historia jest tak piękna, że aż nieprawdziwa.

olga kaczyńska olga kaczyńska/kapif
Porozmawiajmy o ustawkach w show biznesie. Bywa, że przeradzają się w prawdziwą miłość. Tak było np. z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem. Producenci Zmierzchu pchnęli ich w swoje ramiona, a później miedzy aktorkami zrodziła się prawdziwa miłość. Wszystko było pięknie do momentu, kiedy Kris zaczęła nudzić się związkiem z Robem i zdradziła go z Rupertem Sandersem. Co ciekawe, miłość aktorka była na tyle silna, że wybaczył niewiernej Kris zdradę. Aktorzy dali sobie jeszcze jedną szanse, jednak echo zdrady aktorki nie pozwoliło im cieszyć się odzyskaną miłością i gwiazdorzy po raz kolejny powiedzieli sobie "dość".

Sztuczny związek próbowali też stworzyć Kaley Cuoco i Henry Cavill. Na szczęście w porę się opamiętali.

Wydaje się, że producenci Top Model postanowili być trendy i nieco pomogli Oldze Kaczyńskiej i Mateuszowi Jastrzębiakowi. Ich miłość jest tak piękna, że aż nieprawdziwa. Pamiętacie, jak Mateusz przyszedł do programu ze zdjęciem swojej idealnej kobiety i później Osi oświeciła go, że to Olga? Następnie Kaczyńska miała nawiązać kontakt z Góralem i się potoczyło. W ciągu kilku tygodni ich rodziny już się znały i kochały, a teraz zakochani zdradzają na łamach Party:

Oboje kochamy góry i chcielibyśmy mieć góralskie wesele. To nasze marzenie. Olga myśli już nawet o sukni i obiecała, że nauczy się tańczyć po góralsku. To na razie wciąż marzenia. Wiemy, że mamy jeszcze czas. Ale kiedy poczujemy, że nadszedł odpowiedni moment, zaczniemy przygotowania i będzie pięknie - mówi Góral.


Nie czujecie w tym miodzie jakiegoś podstępu?


Góral i Kaczyńska JUŻ planują ślub!

Góral i Kaczyńska JUŻ planują ślub!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!