Górniak o Horodyńskiej: Niespełniona modelka, nijaka...

przejdź do komentarzy

Nie spodziewaliśmy się tak ciętej riposty.

edyta górniak edyta górniak/KAPiF
Od czasu do czasu między gwiazdami w rodzimym show-biznesie dochodzi do małych spięc. Teraz gorąco zrobiło się na linii Edyta Górniak-Joanna Horodyńska. Pamiętacie cekinowe spodnie piosenkarki podczas koncertu w sylwestrową noc? Stylistka w najnowszym numerze Party bardzo mocno skrytykowała ten ubiór:

Ten cekinowy ścisk był największym efektem specjalnym tegorocznego sylwestra... Cała stylizacja to raczej szybki numerek, a nie długa rozkosz. Cekinowe legginsy mało przyjemnie wrzynające się w ciało, biały żakiet, podkręcony złotymi zamkami i szpilki fluo. To wszystko już było. Po Edycie każdy spodziewał by się więcej, lecz zobaczył, co zobaczył. Nie starczyło czasu, chęci czy pieniędzy? Widać Górniak znudziły się scena i przebieranki, ale nie daje nic w zamian. Repertuar nadal kuleje.


Na odpowiedź artystki nie trzeba było długo czekać. Gwiazda ostro dopiekła Joannie na FB:

Czyżby... temat moich 8 dodatkowych kg podekscytował teraz Panią Horodyńską ? Wow.
Przekażcie Jej proszę, że szydząc z mojego repertuaru obraziła nie mnie, lecz jego Twórców, Producentów i co gorsza - Was, moich słuchaczy. Nie rozumieć ma prawo, tylko po co być złośliwym ?
Rozumiem, że desperacja widoczności dla własnej osoby, kosztem pracowitości innych osób, to jedyna dzisiaj opcja dla tych, którzy nie potrafią ...nic (?)
Kochani moi Fani, wybaczmy Pani Horodyńskiej. Trudno budzić się niespełnioną modelką kurcze. Ten sam, znudzony wyraz twarzy, codziennie być może krzyczy do lustra wściekle - "O nie!! to ja miałam być Anią Rubik!! Albo chociaż Dżoaną ..:/// ". Trudna sprawa..
Moje wystąpienie sylwestrowe porównuje do sexu ...??
No cóż, jeśli sexu w Jej życiu brakuje, wybaczam. I współczuję.
Proponuję zrobić coś dobrego dla kogoś. Przekierować uwagę i energię na kreatywność. Naprawdę nie jest trudno być Dobrym.
Oj Pani Horodyńska... Taka ładna, a taka ...nijaka.. Shame Emotikon frown
Miłego dnia Kochani.


Mądrze wybrnęła?

 


Edyta Górniak ostro dopiekła Joannie Horodyńskiej

Edyta Górniak ostro dopiekła Joannie Horodyńskiej

Edyta Górniak ostro dopiekła Joannie Horodyńskiej

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!