Górniak o molestowaniu: używał erotycznych podtekstów, bałam się

przejdź do komentarzy

Zdradza szczegóły!

edyta górniak edyta górniak/
Edyta Górniak (46 l.) wyznała, że kiedy miała 22 lata i wystąpiła w konkursie Eurowizji spodobała się muzykowi Prince’owi! Twierdzi, że chciał ją wykorzystać i zaciągnąć do łóżka. Edyta nie pierwszy raz wspomina tą sytuację, często w wywiadach jest o to pytana i chętnie o tym opowiada.

Górniak z ukochanym spędza smutne walentynki

Dla FAKT.pl Edyta Górniak wyznaje:

Mogłam być ofiarą Prince'a, który miał mi zrobić singiel. Zaprosił mnie do studia pod warunkiem, że nikt inny tam ze mną nie przyjdzie. Wydało mi się to bardzo dziwne, więc dałam mu kosza. On był zawsze bardzo sensualny i seksualny, używał erotycznych podtekstów, więc jako 22-letnia dziewczyna po prostu się go bałam
- wyznaje Górniak.

Fergie inspiruje się Edytą Górniak! Nie uwierzycie, co zrobiła!

Świat show biznesu jest niestety bardzo niebezpieczny dla młodych dziewczyn, które dopiero go poznają i nie wiedzą jak funkcjonuje. Edyta przypomniała też w wywiadzie, że spotkała się z traumą w dzieciństwie:

Byłam w dzieciństwie molestowana, więc tym bardziej bałam się sytuacji, która mogłaby ponownie do tego doprowadzić. Wiedziałam, że taka wielka gwiazda jak on może mnie mnie onieśmielić i sprawić, że trudniej będzie mi się wyswobodzić.
- mówi Edyta.

Zagraniczny show biznes walczy z molestowaniem i wykorzystywaniem kobiet w trwającej akcji Time’s up.
Górniak

Górniak


Górniak

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (6): sortuj