Górniak weźmie udział w Agent-Gwiazdy! Zobaczcie, czy nadaje się na agenta!

przejdź do komentarzy

Warto oglądać?

edyta górniak edyta górniak/AKPA
Wygląda na to, że Edyta Górniak pojawi się w nowej edycji Agent Gwiazdy. Jak donosi Party, piosenkarka zdecydowała się na udział w kontrowersyjnym show. Uważacie, że nadaje się na tytułowego agenta?

Chłopak Edyty Górniak stanął na wysokości zadani! Zobaczcie, co dla niej zrobił!

To nie pierwsza przygoda Edzi z programem dla celebrytów i gwiazd. Brała już udział w Tańcu z Gwiazdami, The Voice oraz Jak oni śpiewają, dlatego mamy pewność, że idealnie sprawdzi się przed kamerami. W wymienionych formatach gwiazda pozwalała sobie na liczne uniesienia, śmiechy, krzyki i łzy. Czy w Agencie również pokaże swoje oblicze pełne emocji?

Ciekawe co z nowym albumem piosenkarki. 46-latka zapowiadała płytę live i mamy nadzieję, że ambitne plany związane z kompromitującymi zadaniami w programie Agent nie przeszkodzą w premierze wydawnictwa.

Oprócz Edyty, w nowej edycji show wystąpi między innymi Rafał Jonkisz, Zofia Zborowska, Maria Sadowska, Aleksander Doba i Angelika Mucha.

Allan Krupa pokazał dziewczynę! Edyta MUSIAŁA to skomentować!

Czy Edyta odnalazłaby się w roli agenta? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie jej najlepszych ściankowych min. Da radę kłamać i zachowa przy tym pokerową twarz?


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (3): sortuj