Gosia Andrzejewicz bez majtek

przejdź do komentarzy

Czy to zdjęcie kłamie?

gosia andrzejewicz gosia andrzejewicz/© KAPiF
Afera grubymi nićmi szyta. Jak widać Polska za wszelką cenę chce mieć jakąś namiastkę zachodnich gwiazd, które z wielkim upodobaniem paradują bez bielizny.

Dlatego też Super Express do tego zdjęcia ochoczo dołożył spekulację, że Gosia Andrzejewicz chadza bez majtek.

Skąd Gosia czerpie wzorce? Czyżby ostatnio oglądała "Nagi instynkt" z Sharon Stone (49 l.) w roli głównej. To w tym filmie hollywoodzka gwiazda rozpalała wyobraźnię mężczyzn brakiem majtek pod sukienką - czytamy.

Andrzejewicz broni się:

- Nigdy nie zdarzyło mi się nie założyć bielizny! - mówi SE. - Jest ona dla mnie bardzo ważna. W szafie mam mnóstwo kompletów. Szczególnie lubię koronkową bieliznę w panterkę.

Trudno uwierzyć w zapewnienia piosenkarki. Czy to zdjęcie, zrobione gdy artystka wysiadała z samochodu, kłamie? Nie widać przecież na nim nawet śladu po majtkach - dziennik uparcie trzyma się swojej wersji.

My do aż tak daleko idących wniosków nie jesteśmy skłonni dochodzić. Nawet jeśli ma zamiar zrezygnować z bielizny, fanom przyjemności trzeba dawkować. Dopiero co mieli okazję zobaczyć bujny biust piosenkarki, który jeszcze niedawno był tak niepozorny...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!