Gra o Tron: Co ZDRADZAJĄ oczy Kita Haringtona? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Czy Jon Snow... POWRÓCI?! Producenci rozwiewają wątpliwości!

gra o tron gra o tron/FameFlynet,
Najnowsze doniesienia z planu Gra o Tron 6! Według zagranicznych źródeł Kit Harington (29 l.), wcielający się w rolę Jona Snow ma... POJAWIĆ SIĘ w serialu.

Zobacz więcej: Gra o Tron: Kit Harington i Rose Leslie są PARĄ!

Niestety musimy ostudzić emocje. Jak sugerują twórcy, aktor ma się pojawić jedynie w kilku epizodach, które mają udowodnić, że naprawdę odszedł z serialu.

Czy Jon Snow na pewno zginął w Grze o Tron?Jak twierdzą producenci serii David Benioff i D.B. Weiss, głównym dowodem na to, że Snow naprawdę zginął, są... oczy. Twórcy powiedzieli w wywiadzie dla Variety, że "bardzo przyłożyli się" do ostatecznych scen śmierci Jona.

Benioff powiedział, że:

Jeśli skupisz się na jego oczach, [to zobaczysz, że — przyp. red.] spędziliśmy mnóstwo czasu, aby sprawić, żeby źrenice się... rozszerzyły.


Gra o Tron: Co ZDRADZAJĄ oczy Kita Haringtona? (VIDEO)

Weiss wtórował mu w wywiadzie, twierdząc, że:

Wydaliśmy na to sporo pieniędzy.


Dlaczego to było takie ważne? Otóż jak powiedzieli twórcy, przy śmierci mięśnie, które odpowiadają za skurczenie i rozkurczenie źrenic po prostu "puszczają".

Gra o Tron: Co ZDRADZAJĄ oczy Kita Haringtona? (VIDEO)

Weiss stwierdził, że:

Twoje mięśnie w źrenicy rozluźniają się, kiedy ciało się poddaje.


Benioff powiedział dodatkowo, że jest to naturalne działanie organizmu, na które nie ma się wpływu.

W gruncie rzeczy nazywamy to "zwieraczem źrenicznym" (efektorem).


Zobacz więcej: Kit Harington chce odwiedzić Polskę

Sami oceńcie:Jak aktorzy z Gry o Tron reagują na pytanie o Jona Snowa?Jakiś czas temu portal Entertaiment Weekly zapytał aktorów z Gry o Tron o Snowa i jego przyszłość w serialu. Odpowiedzi były przekomiczne i jednocześnie... zastanawiające.

Sophie Turner od razu stwierdziła, że każdy, kto ją pyta o tego bohatera dostaje odpowiedź w stylu "zamknij twarz!". Natomiast Emilia Clarke przyznała, że wielu dziennikarzy próbuje dowiedzieć się o Jonie przez podstęp. Otrzymuje pytania typu: "co tam u kolegi z planu?", "widzieliśmy go ostatnio, co robi w Belfaście?".Po niektórych wypowiedziach można sądzić, że jednak jest coś na rzeczy, ale aktorzy nie mogą nic zdradzać. Czy czeka nas niespodzianka w najbliższym sezonie?

Zobacz więcej: Gra o Tron 6 - zdjęcia

Gra o Tron: Co ZDRADZAJĄ oczy Kita Haringtona? (VIDEO)

Kiedy nowy sezon serialu Gry o Tron?>Wychodzi więc na to, że musimy poczekać do premiery kolejnej serii, aby dowiedzieć się prawdy na temat popularnej postaci sagi. Jest jednak pewna nadzieja, że Jon przeżył.

Otóż jak podaje The Guardian, studenci z Uniwersytetu w Monachium obliczyli PRAWDOPODOBIEŃSTWO, którzy bohaterowie zginą w nowych seriach. Wynik oparty był na wieku, tytule, płci, popularności i wielu innych czynnikach.

Według obliczeń, kobiety w serialu mają mniejszą szansę na śmierć. Studenci wyliczyli, że najprawdopodobniej z serialem pożegnają się:

Tommen Baratheon: 97%
Stannis Baratheon: 96%
Daenerys Targaryen: 95%
Davos Seaworth: 91%
Petyr Baelish: 91%

A najmniejszą szansę na śmierć mają:
Sansa Stark: 3%
Jon Snow: 11%
Cersei Lannister: 16%
Mace Tyrell: 18%
Roose Bolton: 28%

Zobacz więcej: GWIAZDY GRY O TRON NA PREMIERZE 6 SEZONU (FOTO)

Jak widzimy, według młodych studentów Jon Snow ma dużą szansę na "przeżycie". Oczywiście, to tylko gdybanie, ponieważ autor sagi wielokrotnie uśmiercał nawet tych bohaterów, wobec których byliśmy pewni, że na pewno przeżyją.

Nowy sezon już 24 kwietnia na HBO! Będziecie oglądać? Czy według Was Jon Snow powróci do serialu?

Gra o Tron: Co ZDRADZAJĄ oczy Kita Haringtona? (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!