Gra o Tron, sezon 6 - WIELKI SPOILER

przejdź do komentarzy

A jednak sporo fanów ucieszy się, gdy to przeczyta.

jon snow jon snow/HBO
Teoria o powrocie Jona Snowa, którą wymyślili fani, nabiera większego sensu. Odtwórcę tej roli, Kita Haringtona, widziano podczas kręcenia wielkiej sceny bitwy z 6. sezonu serialu.

Przypomnijmy jednak: 5. sezon kończy się śmiercią Snowa. Ostatni kadr to zbliżenie na jego martwą już twarz. I tu widzowie zauważyli, że jego oczy zmieniają kolor.

Gdy Jon Snow umiera(?) jego oczy zmieniają kolor:Gra o Tron, sezon 6 - WIELKI SPOILER

Ma to dowodzić jego przynależności do rodu Targaryenów (wg podejrzeń Snow jest owocem romansu Lyanny (siostry Neda Starka) i Rhaegara Targaryena, starszego brata Viserysa i Daenerys Targaryen).

Czytaj więcej: Uwaga, spoiler! Co dalej z Jonem Snow z Gry o Tron?

Później Na Twitterze grupy Watchers on the Walls gromadzącej zagorzałych fanów serialu pojawiło się zdjęcie aktora zrobione na lotnisku w Belfaście. To właśnie w tym mieście trwają pierwsze czytania scenariusza serialu. Na miejscu zgromadziła się cała ekipa - Emilia Clarke, Maisie Williams, Sophie Turner. I - jak pokazuje zdjęcie - Kit Harington.

Teraz widziano Kita na planie filmowym. Dowodów jest coraz więcej. Na tyle dużo, że jeśli jego powrót okaże się nieprawdziwy… fani będą zawiedzeni.

Sezon szósty ma pojawić się na antenie telewizji HBO w kwietniu 2016 roku.

Gra o Tron, sezon 6 - WIELKI SPOILER

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!