Grochowska: Nie jestem kobietą, która chce przyciągać...

przejdź do komentarzy

...spojrzenia mężczyzn. O metamorfozach na planie i roli matki ośmiorga dzieci.

agnieszka grochowska agnieszka grochowska/Twój Styl, © KAPiF
Agnieszka Grochowska nie bez przyczyny gości na okładce najnowszego Twojego Stylu. Aktorka ma teraz swój czas. Zagrała w filmie Agnieszki Holland W ciemności, zobaczymy ją także w roli Danuty Wałęsowej w biograficznym obrazie Andrzeja Wajdy.Stąd okładka, sesja i wywiad - właśnie w Twoim Stylu.

Aktorka opowiada między innymi o tym, jak przed zagraniem Wałęsowej ścięła długie włosy:

Obcięłam je cztery dni przed rozpoczęciem filmu i było to mniej bolesne, niż się spodziewałam. Kiedy na zdjęciach próbnych z trudem upinano moje włosy pod perukę, wiedziałam, że jeśli dostanę rolę, będę musiała je obciąć. Nawet jeśli widzowie by nie zauważyli, ja czułabym, że gram w "czapce" - mówi Grochowska.

Aktorka dodaje, że kostium i charakteryzacja mają dla niej ogromne znaczenie, sprawiają, że łatwiej wejść jej w rolę i poczuć się jak grana postać:

Nie jestem kobietą, która idąc ulicą, chce przyciągać spojrzenia mężczyzn. I robi wszystko, by gwizdali na jej widok. Pamiętam, jak w przerwie zdjęć zamyślona spacerowałam na planie - kręciliśmy plenery, to był jakiś parking. Minął mnie samochód. W starym golfie jechało dwóch chłopaków. Zawrócili, odkręcili okno i któryś krzyknął: "Boże, jakie ty masz piękne nogi! - wspomina Grochowska. - Poczułam rozbawienie, że jestem kimś innym.

Cały wywiad z aktorką przeczytacie na stronie Twojego Stylu lub w papierowym wydaniu magazynu.


Grochowska: Nie jestem kobietą, która chce przyciągać...

Grochowska: Nie jestem kobietą, która chce przyciągać...

Grochowska: Nie jestem kobietą, która chce przyciągać...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!