Groupies opisują... seks z idolami

przejdź do komentarzy

Gwiazdy chętnie zapraszają chętne fanki do swoich hotelowych sypialni.

groupies groupies/© PR Photos
Pamiętacie zapewne dość świeżą historię dwóch youtuberek, które w niewybrednych słowach opowiedziały o tym, jak uprawiały seks ze swoimi idolami?

Internet był zgorszony wulgarnym językiem dziewczyn i tym, że były dumne z potraktowania ich jak prostytutki.

Nie one pierwsze i nie ostatnie. Na portalu reddit otwarto właśnie wątek:

Dziewczyny, które spały z gwiazdami rocka: jak było? Jak odbierałyście te osoby po wszystkim? Co pomyśleli wasi przyjaciele albo rodzina (jeśli im powiedzieliście).


Wątek został szybko wzbogacony wieloma historiami osób, które same uprawiały seks albo znały takie osoby ze swego otoczenia.

Oto kilka historii, które sporo mówią o kulisach życia muzycznych gwiazd.

Seks z Tommym Lee, byłym facetem Pameli Anderson, członkiem grupy Motley Crue


Groupies opisują... seks z idolamiMoja była znajoma z pracy twierdziła, że przespała się z Tommym Lee z Motley Crue. Mówiła, że to było w latach 90. tuż po tym, jak ukazała się seks taśma Tommy'ego i Pameli Anderson. Ta znajoma oglądała wideo, Tommy bardzo się jej spodobał, pomyślała, że chce z nim to zrobić. Mieszkała w LA, prawdopodobnie chodziła każdej nocy do klubu, w którym występował, aż wreszcie spotkała go i powiedziała, że chce go wyp**rzyć. On się po prostu śmiał. Potem po koncercie poszli na imprezę do jakiegoś domu. On jej mówił, że prześpi się z nią tylko wtedy, jeżeli ona zrobi to najpierw z innym facetem. Ona się nie zgodziła, w końcu on ją wy**chał. Mówiła, że było cudownie, że miała kupę zabawy. On miał jej zaproponować 500 dolarów na tatuaż Motley Crue, ale kazała mu spie**ć, bo nie była wielką fanką kapeli.

Historia seksu z Justinem Bieberem
Latem 2013 roku poznałyśmy Justina Biebera w Muzik Nightclub w Toronto. Jedna z moich znajomych wylądowała w hotelu z Justinem i jego kumplami. Przespała się z nim i z resztą ekipy. Tam było w sumie pięć dziewczyn, ze wszystkimi podpisali umowy na milczenie i zabrali im komórki. Bieber kazał do siebie mówić JB, posadził wszystkich w kółku i śpiewał przez godzinę paląc przy tym zioła.


Groupies opisują... seks z idolamiHistoria seksu z Johnem Mayerem
Dziewczyna, którą poznałam na studiach, "spała" z Johnem Mayerem po koncercie w Virginia Tech. Piszę "spała", bo wyglądało to tak, że on kazał jej położyć się na łóżku, potem spuścił się na nią. I wyszedł.


Groupies opisują... seks z idolamiSeks z Lilem Waynem
Znajoma z mieszkania mojej byłej dziewczyny spała z Lilem Waynem. Była wtedy na studiach, spotkała go po koncercie. Kiedy skończył, rzucił jej banknot studolarowy i wykopał z autokaru.


Groupies opisują... seks z idolamiI seks z Will I Am'em
Moja przyjaciółka spała z Will I Am'em. Nie przestawała o tym gadać przez kilka miesięcy. Aż raz przeczytała wywiad z BlackEyed Peas w The Rolling Stone. Dziennikarz powiedział:

- Słyszałem, że byliście na festiwalu filmowym w Sundance, co tam robiliście?

- Kupiliśmy kilkanaście pudełek kondomów i użyliśmy wszystkie co do jednego - brzmiała odpowiedź.

Po tym wywiadzie przestaliśmy słuchać historii o seksie naszej koleżanki.Groupies opisują... seks z idolami


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!