Grupa Audiofeels wygra Mam Talent?

przejdź do komentarzy

Jest kilka powodów.

mam talent mam talent/screen You Tube
Jako że dziś mamy Andrzejki - wieczór wróżb i czarów, mamy dla Was przepowiednię. Oto ona: grupa Audiofeels z Poznania wygra w dzisiejszym finale Mam Talent.

Jest kilka powodów, które każą nam wyrokować w ten sposób.

Po pierwsze - sami chłopcy z Audiofeels na pytanie "Za co mogą Was pokochać miliony?" odpowiedzieli, że jest co najmniej osiem powodów. To faktycznie bardzo dużo, by typować ich jako zwycięzców. Wszystkie te "powody" są bardzo sympatyczne, utalentowane i - choć nie mają muzycznego wykształcenia - świetnie radzą sobie na scenie z różnorodnym repertuarem.

Po drugie - tak zadecydowali w Kozackiej Sondzie Czytelnicy (kilka tysięcy oddanych głosów) naszego portalu. A jak wiadomo, ich typowania najczęściej trafiają w samo sedno. Nie ma więc powodu, dla którego dziś miałoby być inaczej.

Audiofeels mają do siebie duży dystans. Czy wiecie na przykład, co się stanie, jeśli nie wygrają dzisiejszego finału? W takiej sytuacji ósemka z Poznania chce otworzyć hotel dla koni i pokrywalnię klacz. Innym pomysłem jest rozpoczęcie produkcji mleka AudioFeelnego. Dwóch z członków grupy planuje otworzyć bibliotekę.

To może już lepiej, żeby wygrali...

A jeśli jednak nasze wróżby się nie sprawdzą, chłopaki z Poznania zawsze mogą spróbować wybić się w branży kabaretowej. Bałtroczyk w miesiąc zrobi z nich gwiazdy.

Zobaczcie próbkę talentów Audiofeels. Więcej filmów (także ze słynną już piosenką Ona robi loda mu) znajdziecie na blogu Szlama.

Źródło: portal Mam Talent


Audiofeels


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!