Grzegorz Hyży zdradził, co go pociąga w kobietach

przejdź do komentarzy

Wszystko się zgadza z Agnieszką Popielewicz?

grzegorz hyży grzegorz hyży/© KAPiF
To musiała być miłość od pierwszego wejrzenia. Grzegorz Hyży (30 l.) szybko przekonał się, że bez Agnieszki Popielewicz (30 l.) życie nie będzie mu smakować tak, jak może u jej boku. Para nie czekała długo z decyzją o ślubie. Oboje mieli już na swoim koncie związki, oboje mieli dzieci. Postawili wszystko na jedną kartę i wygląda na to, że wygrali życie.

Hyży o swoich oczekiwaniach wobec kobiet opowiedział właśnie w magazynie Grazia. Muzyk pięknie opisał to, co w kobietach go inspiruje i uwodzi. Wydaje się, że jego obecna żona idealnie wpisuje się w ten opis.

Czytaj też: Maja Hyży opowiedziała o swoim chłopaku po rozstaniu z Hyżym

Bardzo mnie kręci w kobiecie siła wzroku, inteligentna rozmowa. Uśmiech też jest bardzo ważny. To znaczy oczy duszy. Uwielbiam, gdy kobiety się uśmiechają (...) Kobiety czasem samym spojrzeniem potrafią przeszyć faceta na wskroś i skraść jego serce - mówi Grzegorz Hyży. Tak, Agnieszka ma naprawdę piękny uśmiech i być może to nim skradła serce Grzegorza.


Hyży lubi też u kobiet naturalność:

Naturalność. Kobieta ubiorem wyraża swój charakter, kiedy jest w tym nieprzesadzona inność - podkreśla.

A jakie cechy charakteru wokalista ceni u pań?

W związku cenię spontaniczność, cierpliwość, partnerstwo. Partnerstwo jest bardzo ważne. Muszę mieć w kobiecie słuchacza. Musi mieć pasję. Taka kobieta jest pełniejsza, bardziej radosna. Kiedy robi to, co lubi i nie jest ograniczana, to ją ciągnie w górę - mówi Hyży.


Grzegorz podkreśla też, że kobieta idealna jest dla niego nieco... krucha.

Kobieta z jednej strony musi być silna, żeby walczyć o kompromis z mężczyzną, ale musi też być w niej kruchość i delikatność. Nie może być silniejsza od faceta, żeby on miał poczucie, że się nią opiekuje. A krucha na tyle, żeby nie miała problemu otworzyć się przed mężczyzną, kiedy coś ją trapi. Ale też nie panikara i nie histeryczka. Żeby potrafiła zrobić pewne rzeczy bez proszenia o pomoc - opowiada muzyk.


Uff... Trochę się tego uzbierało. Jeśli Agnieszka Hyży spełnia wszystkie te wymagania, nie mamy wątpliwości - Grzegorz Hyży trafił na prawdziwy skarb.Drodzy ....Zwykle nie dzielę się swoimi przemyśleniami i wybieram życie w rzeczywistości, ale dziś zrobię wyją...

Posted by Agnieszka Ewa Hyży on 31 grudnia 2015Grzegorz Hyży zdradził, co go pociąga w kobietach

Grzegorz Hyży zdradził, co go pociąga w kobietach

Grzegorz Hyży zdradził, co go pociąga w kobietach

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!