Grzesiek z Rolnik szuka żony skierował kilka słów do uczestników 3. edycji show

przejdź do komentarzy

Co napisał?

grzesiek z rolnik szuka żony grzesiek z rolnik szuka żony/© Facebook
Wraz z końcem wakacji, ruszyły wszystkie reality show. Na antenę TVP wrócił program Rolnik Szuka Żony. W trzeciej edycji programu udział biorą Szymon, Łukasz, Marek, Zbigniew i Monika.

Zobacz: Rolnik szuka żony - poznajcie uczestników 3. edycji (Facebook)

Grzesiek, którego znamy z poprzedniego sezony show, aktualnie żyje w szczęśliwym związku z Anią, która niedługo urodzi mu dziecko.

Czekacie na rolnika, zastanawiając się co przyniesie 3 edycja? My już wiemy, że każdy sposób na znalezienie miłości jest dobry! Moje 2 szczęścia (jeszcze) w jednej osobie - zmieniły moje życie nie do poznania. Dalej mam ochotę krzyczeć, jak bardzo kocham :-) To daje mi siłę i kopa do działania. Rodzina to największe szczęście! Mamy wielka nadzieję, że i tym razem ktoś znajdzie swoją miłość życia, nada mu sens. Nie tylko w programie, bo przecież jest nas tu więcej, a wszyscy w tym temacie jesteśmy równi :-) pozdro ekipa z rolnika - napisał Grzesiel na swoim FB.


Zobacz: 5 znaków, że wpadłaś mu w oko, ale boi się tobie o tym powiedzieć

Będziecie śledzić losy bohaterów programu?
Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (1): sortuj
  • avatar kozaczek
    gość: Amelia 16-03-17, 20:05 cytuj
    Gdyby Grzesiek nie ożenił się w programie bo wiadomo, że nie dzięki programowi to dzisiaj o Grzesiu nikt by nie pamiętał,a producent tego programu nie miałby sukcesu,i tak to się kręci
    Nie masz konta? Zarejestruj się!