Guy Ritchie i Jemima Khan razem?

przejdź do komentarzy

Madonnę ucieszyły te plotki.

guy ritchie guy ritchie/© PR Photos
Media uważnie śledzą każdy krok Guya Ritchie - wkrótce już eksmęża Madonny. Niedawno pojawiły się doniesienia, jakoby reżyser spotykał się z Jemimą Khan, wcześniej partnerką Hugh Granta. Plotki dementują jednak znajomi Ritchiego:

- Guy i Jemima nie są sobie obcy, ale ich znajomość daleka jest od związku partnerskiego. To nawet nie są przyjaciele, raczej po prostu znajomi. I nie widują się ze sobą tak często, aby mieć szansę poznać się lepiej. Każde z nich zajęte jest swoimi sprawami - mówi jeden z nich. - Te informacje doszły też do uszu Madonny, która bardzo ucieszyła się z tego, że Guy zaczął umawiać się z innymi kobietami. Uważa, że Jemima byłaby dla niego doskonałą partnerką. Niestety to tylko i wyłącznie plotki.

Ten sam informator opowiada, jak Guy korzysta z wolności:

- Ten rozwód jest dla niego bardzo bolesny, ale Guy szybko odnalazł dobre strony bycia singlem. Madonna bardzo go kontrolowała, teraz może robić co chce. Ona ustalała nawet jego menu, teraz nareszcie może sam wybrać to, co chce zjeść. Niby drobna rzecz, ale Guy naprawdę to docenia.
Jemima Khan jeszcze z Hugh Grantem


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!