Gwiazda reklamy Nike waży ponad 90 kilo [VIDEO]

przejdź do komentarzy

Nathan Sorrell mówi, że obraźliwe komentarze zachęciły go do odchudzania.

nathan sorrell nathan sorrell/YouTube
Nathan Sorrell ma 12 lat i juz dorobił się znacznej nadwagi. Pochodzący z miejscowości London w stanie Ohio chłopiec waży ponad 90 kilogramów.

Niedawno chłopak wystąpił w reklamie marki Nike. Kampania pod hasłem "Find Your Greatness" - "Odkryj swoją wspaniałość" - zachęca do tego, by codziennym wysiłkiem, za pomocą małych kroczków dążyć do celu, o którym myśleliśmy dotąd, że jest przeznaczony tylko dla wybranych.

W spocie promocyjnym widzimy Nathana biegnącego z trudem w kierunku kamery. Otyły chłopiec jest wyraźnie zmęczony. Ale podąża przed siebie - właśnie po to, by odkryć swą siłę i "wspaniałość".

Po emisji reklamy Sorrell stał się w Stanach bardzo popularny. Wideo z reklamą obejrzało na YouTube prawie milion osób. Wśród komentarzy pojawiło się sporo wyzwisk, szyderstw i obraźliwych haseł.

To jednak nie zraziło Nathana. Podczas wizyty w studio telewizyjnym chłopiec zapewnił, że obelgi tylko dodały mu woli walki. 12-latek zabrał się za odchudzanie. Mówi, że chce dać przykład hejterom, którzy znajdują czas na obrażanie innych, że warto robić inne rzeczy, które przynoszą satysfakcję i widoczne, pozytywne efekty.

Zapamiętajcie nazwisko Nathana. Już wkrótce będziemy go oglądać odchudzonego w nowych reklamach marki. I z pewnością usłyszymy słowa triumfu wypowiadane na tle logo marki.
Gwiazda reklamy Nike waży ponad 90 kilo [VIDEO]

Gwiazda reklamy Nike waży ponad 90 kilo [VIDEO]

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!