Gwiazdor podejrzany o pedofilię już płaci za swoje zbrodnie

przejdź do komentarzy

Przed jego domem koczują dziennikarze. A dawni przyjaciele...

stephen collins stephen collins/© Fame/Flynet
Pijesz? Możesz liczyć na wsparcie i terapię w ośrodku uzależnień. Bierzesz narkotyki? Zawsze możesz wyjść na prostą. Weź się w garść, pomogą nawet fani. Wykorzystywałeś seksualnie nieletnich? Lepiej zniknij, bo ani opinia publiczna, ani twoi przyjaciele ci tego nie darują. Przestępstwa na tle seksualnym budzą odrazę i prowadzą do ostracyzmu - często nawet zanim zapadnie wyrok w sprawie molestowania.

Tak właśnie wygląda sytuacja z popularnym aktorem, który w serialu Siódme niebo grał pastora, głowę wielodzietnej rodziny. Opiekuna i patrona.

Stephen Collins jest dziś na celowniku policji. Po tym jak do mediów trafiło nagranie, na którym aktor przyznaje się do molestowania kilku nieletnich dziewczynek, środowisko odwróciło się od niego.

67-letni gwiazdor został wyrzucony z ekipy filmu Ted 2. Twórcy portalu Committee For Stress-Free Schools podziękowali mu za współpracę, a Screen Actors Guild skreśliła go z listy członków.

Przed domem Collinsa koczują dziennikarze i stoją wozy transmisyjne. A to dopiero początek - prawdziwa burza rozpocznie się, gdy aktorowi zostaną postawione zarzuty.Gwiazdor podejrzany o pedofilię już płaci za swoje zbrodnie

Gwiazdor podejrzany o pedofilię już płaci za swoje zbrodnie

Gwiazdor podejrzany o pedofilię już płaci za swoje zbrodnie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!