Gwiazdy i celebrytki na otwarciu salonu Mokobelle

przejdź do komentarzy

Która wyglądała najlepiej?

agnieszka wesołowska szczurek agnieszka wesołowska szczurek/kapif
Na otwarciu salonu Mokobelle zjawiła się kilka gwiazd szklanego ekranu, których kreacje diametralnie się różniły. Na spotkaniu pojawiła się między innymi Kamila Szczawińska (31 l.), która pojawiła się w biało czerwonej, hipnotyzującej sukience. Włożyła przy tym zielone buty na koturnach.

Ponadto na inauguracji pojawiła się również Barbara Kurdej Szatan (30 l.), która miała na sobie zwiewny bezrękawnik oraz uroczy czerwony kapelusz. Miała ze sobą również brązową torebkę, która ładnie pasowała do jej stylizacji.

Nie zabrakło również Omeny Mensah (36 l.), której kreacja zdecydowanie była najoryginalniejsza i według Internautów - idealnie do niej pasowała. Włożyła na siebie szarą koszulę, brązową sukienkę oraz szare szpilki. Dodatkiem, który idealnie skomponował się z całością, był złoty naszyjnik.

Na spotkaniu pojawiły się również Agnieszka Wesołowska-Szczurek (28 l.), która doskonale dobrała swoją błękitną marynarkę do kolczyków oraz Monika Zamachowska (43 l.), która na pierwszy rzut wyglądała najskromniej. Jednak jej szara sukienka ładnie komponowała się z urodą polskiej aktorki, podkreślając jej urodę.

Swoim image zaskoczyła Sylwia Juszczak (38 l.), która w swojej różowej bluzce i zwykłych jeansach, zdecydowanie różniła się od pozostałych kobiet.

Która kobieta według Was wyglądała najlepiej?


Gwiazdy na otwarciu salonu Mokobelle

Agnieszka Wesołowska SzczurekGwiazdy na otwarciu salonu Mokobelle

Basia Kurdej SzatanGwiazdy na otwarciu salonu Mokobelle

Kamila SzczawińskaGwiazdy na otwarciu salonu Mokobelle

Magdalena ZawadzkaGwiazdy na otwarciu salonu Mokobelle

Monika ZamachowskaGwiazdy na otwarciu salonu Mokobelle

Omena MensahGwiazdy na otwarciu salonu Mokobelle

Sylwia Juszczak

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!