Gwiazdy przepadają bez wieści!

przejdź do komentarzy

Tajemnicze zniknięcia w polskim show biznesie.

gwiazdy gwiazdy/36.6
Polskim show biznesem wstrząsnęła tajemnicza przypadłość. Bankiety świecą pustkami, paparazzi tracą pracę, brukowce prześcigają się w domysłach i teoriach dotyczących tego, co stało się z gwiazdami.

Gwiazdy nie odbierają maili, a ich telefony są ciągle zajęte. Nawet te najbardziej znane ze swojego rozrywkowego charakteru nie odwiedziły ostatnio żadnej z organizowanych imprez. Do sieci wyciekły za to zdjęcia, na których znana prezenterka telewizyjna prowadzi samochód w ciemnych okularach i z telefonem przy uchu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że rozmawiała przez niego non stop na całej trasie z Krakowa do Szczecina.

Jedyne słowo, jakie przewija się we wszystkich wypowiedziach menadżerów gwiazd to tajemniczy BEZEND, pod którego wpływem wszyscy zmienili swoje przyzwyczajenia. Czy oznacza to, że rozmowy BEZENDU na stałe usuną gwiazdy z życia towarzyskiego? Część osób na pewno ucieszy brak niektórych „sław” i ich BEZENDOWE zniknięcie, jednak sytuacja zaczyna robić się niepokojąca.

Według chcącego zachować anonimowość znajomego jednej z piosenkarek, niespodziewane zniknięcie gwiazd związane jest z nową promocją jednej z polskich firm. „Nic więcej nie mogę w tym momencie powiedzieć” – zastrzega nasz informator. Pewne źródła donoszą jednak, że w całą sytuację zamieszana może być sieć 36i6, w której rozmowy i SMS-y trwają BEZENDU.

Chcesz sprawdzić, co tak wciągnęło gwiazdy? Sprawdź ofertę 36.6 i wejdź w erę BEZENDU.Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!