Gwyneth Paltrow: Ludzie są dla mnie wredni

przejdź do komentarzy

Sprawdźcie co jeszcze aktorka wyznała w szczerym wywiadzie dla Harper's Bazaar.

gwyneth paltrow gwyneth paltrow/cover
Gwyneth Paltrow robi wszystko, aby powoli powrócić na szczyt i na nowo zaistnieć w świadomości widzów. Oprócz, tego, ze już lada dzień będziemy mogli zobaczyć ją w filmie Country Strong , to gwiazda udzieliła również szczerego wywiadu magazynowi Harper's Bazaar.

Przyznaje się w nim m.in. do swojej fascynacji osoba Beyonce, ale również zwierza się z krytyki, jaka dotyka ją w związku z prowadzeniem lifestylowego newsletteru GOOP.

Poniżej najciekawsze fragmenty tej rozmowy.

O Beyonce:

Beyonce to najbardziej utalentowana osoba na tej planecie. W każdej dziedzinie, którą się zajmuje jest prawdziwą mistrzynią. (...) Za każdym razem, gdy oglądam jej występ myślę sobie, że sama nigdy bym tak nie potrafiła.

O GOOP:

Wiele razy miałam zamiar rzucić to zajęcie. Ludzie są dla mnie tacy wredni. Jednak zawsze w takich chwilach mówiłam sobie "co cię obchodzi zdanie jakiegoś frajera!"

O rzucaniu palenia:

Paliłam praktycznie od zawsze. Nawet wtedy, gdy mój tato chorował na raka. Wiedziałam, że prawdopodobnie mnie to zabije, jednak i tak się tym nie przejmowałam. [Paltrow rzuciła palenie w 2003 roku, kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży z córeczką Apple - przyp. red. ]

A poniżej okładka z piękną Gwyneth:

 Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!