Hakiel najlepiej opłacanym instruktorem

przejdź do komentarzy

Ale czy najzdolniejszym?

marcin hakiel marcin hakiel/© KAPiF


Jeszcze jakiś czas temu ledwo wiązał koniec z końcem. To było przed Tańcem z Gwiazdami.

Marcin Hakiel zarabiał wtedy 100 zł za 45 minut zajęć - nie było jednak tylu chętnych, by mógł pracować codziennie. Mimo tytułu wicemistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, jego zarobki nie były wysokie. Tym sposobem nie było go stać na występy w tych najważniejszych turniejach tanecznych.

Podobno chciał zrezygnować nawet z tańca. Wszystko odmieniło poznanie Kasi Cichopek, romans i wspólny biznes. W ostatnim wywiadzie dla Vivy! mówili nawet, że mają już zaplanowany ślub, a ich związek to niemal sielanka - zawsze rozmawiają o problemach i wspierają się, kiedy trzeba.

Ważne jest jednak także to, że teraz tancerz może pozwolić sobie na wiele więcej. Jak podaje magazyn Świat i Ludzie, Hakiel jest obecnie najlepiej opłacanym instruktorem. Colin James, światowej sławy choreograf, który współpracował przy ostatniej edycji Tańca..., a wcześniej związany był z Ewą Szabatin, zarabia ponoć 300 zł za lekcję, a Marcin Hakiel... 500.

Mniej bierze podobno sam Augustin Egurrola. Czy jednak oznacza to, że Hakiel ma większy talent? Wątpimy, ale za to jaki jest medialny...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!