Halinka Kiepska planuje operację plastyczną!

przejdź do komentarzy

W końcu się zdecydowała.

marzena kipiel-sztuka marzena kipiel-sztuka/ © AKPA
Marzena Kipiel-Sztuka przyrzekała kiedyś, że nie podda się zabiegom medycyny estetycznej. Po latach zmieniła zdanie. Powodem podjęcia radykalnej decyzji jest dziedziczne schorzenie.

Halinka Kiepska SCHUDŁA i jest nie do poznania! (FOTO)

Najsłynniejsza Halinka w Polsce postanowiła laserowo usunąć worki pod oczami. W rozmowie z Faktem przyznała, że od lat boryka się z problemem zmęczonych oczu:


- Szykuję się na operację plastyczną i jestem zdecydowana. Chcę usunąć wory pod oczami, bo czy jestem zmęczona, czy nie, one zawsze są. Takie miała moja mama, takie ma siostra. To jest dziedziczne.


Aktorka zdradziła również, że obawia się ingerencji w naturę:


- Na szczęście to nie będzie skalpel, tylko laser. Wiem jak taki zabieg wygląda i jestem trochę przerażona, bo pod dolnymi rzęsami wycina się kawał skóry. Później zostaje blizna. Zanim wszystko się zagoi przez dwa tygodnie trzeba będzie ją chronić, bo są sińce pod oczami. Niektórzy ukrywają się wtedy za okularami słonecznymi, ja nie wiem czy tak zrobię.


Marzena Kipiel-Sztuka została wdową

Czy zawsze naturalna i lubiana artystka uległa modzie poprawiania urody? Operacje plastyczne to dobry sposób na pozbycie się kompleksów?

Uważacie, że czegoś jej brakuje?
Halinka Kiepska planuje operację plastyczną!

Halinka Kiepska planuje operację plastyczną!

Halinka Kiepska planuje operację plastyczną!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (2): sortuj