Halle Berry bierze rozwód?

przejdź do komentarzy

Trzeci w swoim życiu.

halle berry halle berry/© Fame/Flynet
Halle Berry (48 l.) lokuje uczucia w bardzo złych partiach. Jej pierwszy chłopak pobił ją tak mocno, że aktorka trafiła do szpitala i do dzisiaj nie słyszy na jedno ucho. Pierwszym mężem aktorki był baseballista, David Justice, który również stosował wobec Halle przemoc fizyczną. Po rozwodzie z Davidem gwiazda wpadła w depresję i zastanawiała się nad popełnieniem samobójstwa.

Siedziałam w samochodzie i wiedziałam, że ulatnia się czad. Chciałam umrzeć. I wtedy wyobraziłam sobie moją mamę, która mnie odnajduje. Obiecałam sobie, że już nigdy nie będę takim tchórzem - wyznała Berry.


Kolejnym mężem Halle był Eric Benet, który miał problem z wiernością. Eric był seksoholikiem i notorycznie zdradzał aktorkę. W momencie, gdy gwiazda nakryła męża w łóżku z dwoma kobietami, momentalnie wystąpiła o rozwód.

Trzeci mąż Berry, Olivier Martinez, miał być tym ostatnim i najlepszym mężczyzną w życiu gwiazdy. Jednak wielu wypominało mu przeszłość - Olivier był kiedyś narzeczonym Kylie Minogue i... zdradzał ją, gdy ona walczyła z rakiem piersi.

W każdym razie, Olivier i Halle doczekali się potomka - synka o imieniu Maceo. Aktorzy wzięli ślub w 2013 roku. Dzisiaj media informują, że od rozwodu dzieli ich lada chwila. Co poszło nie tak? Aktorka po raz kolejny powieliła toksyczny schemat związku i związała się z agresywnym mężczyzną. Olivier nie radzi sobie z napięciem i złością, którą wyładowuje na żonie.

 


Halle Berry bierze rozwód?

Halle Berry bierze rozwód?

Halle Berry bierze rozwód?

Halle Berry bierze rozwód?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!