Hanna Lis i Łukasz Jemioł namieszali w 5. odcinku Azja Express!

przejdź do komentarzy

Renata Kaczoruk także dała "o sobie znać".

azja express azja express/X-News
Za nami 5. odcinek Azja Express, czyli programu, który od początku przyciąga tysiące widzów przed ekranami telewizorów.

Zobacz też: Renata Kaczoruk odpowiada hejterom i opowiada o tym, dlaczego Kuba nie pochwala jej wyborów

Mimo że w najnowszym odcinku zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, którzy byli ulubieńcami widzów, to i tak show przyniosło dużo emocji.

5. odcinek Azja Express onlineW najnowszym epizodzie nikt nie odpadł z programu, ponieważ pary walczyły o amulet i immunitet. Mimo to nie zabrakło pomiędzy celebrytami sporej rywalizacji.

Problemy komunikacyjne w Laosie ;-) #azjaexpress #azjaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #hannalis #lukaszjemiol

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika azjaexpresstvn (@azjaexpresstvn)Początek programu rozpoczął się od błogosławieństwa mnichów buddyjskich w Laosie, który bardzo wzruszył Leszka Stanka. Choreograf nie ukrywał, że bliskie spotkanie z tą kulturą bardzo na niego wpłynęło.

Pierwszym zadaniem uczestników było zapamiętanie mantry, którą należało wyrecytować je daleko oddalonym klasztorze.Zobacz też: Renata Kaczoruk atakuje Małgosię Rozenek-Majdan na Instagramie?

Niestety gracze nie mogli na początku znaleźć miejsca docelowego, co bardzo zirytowało niektóre osoby.

Utrudnieniem była bariera językowa oraz inna mentalność od wietnamskiej. Sprawiło to, że o wiele trudniej było "złapać stopa", albo zdobyć nocleg.

Stanek stwierdził nawet, że:

Ja nie jestem stroną zawistną. Jaram szlugi, piję, czasem jestem rozczarowany pewnymi sytuacjami. Ale nie jestem zawistny.


Jemioł wyznał również, że:

W Laosie zdecydowanie mniej ludzi rozumie po angielsku niż w Wietnamie.


Do osób narzekających na zaistniałą sytuację dołączył nawet Pascal Brodnicki, który powiedział:

Jestem zły, ich kultura polega na pomaganiu, a oni tutaj nie są pomocni.

Zobacz też: Małgosia Rozenek-Majdan z Radkiem komentują zachowanie Renaty Kaczoruk!

Pierwszymi na miejscu docelowym byli Michał Żurawski oraz Ludwik Borkowski. Po chwili okazało się, że zanim wyrecytują mantrę, muszą najpierw znaleźć młodego mnicha, który zaprowadzi ich do głównego mnicha.

Każdy z graczy miał z tym duży problem, a szczególnie Żurawski, który przeklinał pod nosem, grożąc:

Zaraz spalę tę budę!


Na szczęście większość zawodników szybko poradziła sobie z zadaniem. Niestety, Pascal wraz ze znajomym mieli ogromnego pecha i musieli powtarzać zadanie.Żurawski z kolegą pierwsi zakończyli zadanie. Dzięki temu walczyli o amulet wart 5 tysięcy złotych. Do ich konkurentów dołączyli Hanna Lis i Łukasz Jemioł oraz Iza Miko i Leszek Stanek.

Zobacz też: Skandal w Azja Express! Ulubieńcy widzów odpadli przez Renatę Kaczoruk?

Zadanie, z którym musieli zmierzyć się celebryci, polegało na odgadnięciu rozlosowanych pytań na temat wyznaczonych budowli.

Podczas gdy jedna osoba musiała znaleźć odpowiedź, druga musiała w tym czasie utrzymać równowagę na jednej nodze, stojąc jednocześnie na stopniach.

Uczestników oraz Agnieszkę Woźniak-Starak zirytował Jemioł, który pomagał sobie drugą stopą. Prezenterka zwróciła mu uwagę, na co projektant wykrzyczał, "że przecież nic nie robi".

Tymczasem konkurencję ponownie wygrali Żurawski z Ludwikiem!Niestety jakiś czas później doszło do spięcia pomiędzy Izą a Leszkiem. Poszło o żart tancerza odnoszący się do amerykańskiego akcentu Miko.

Amerykanie im rozwalili kraj. To jak słyszą angielski, jeszcze z takim amerykańskim akcentem, to się nie zatrzymują.


Uwaga choreografa bardzo zdenerwowała aktorkę, która musiała ochłonąć.

Zobacz też: Azja Express: 3. odcinek pokazał prawdziwe oblicze niektórych celebrytówKolejnym spięciem było nieporozumienie wywołane przez Pascala i Renatę Kaczoruk. Modelka miała pretensje do kucharza, że... podbiera im samochody. Celebrytka stwierdziła, że lepiej będzie "jeśli się rozdzielą, ponieważ kierowcy boją się tłumów".

I znowu wracamy do Azji ! 🌪🌪👻👻#ciongleNaWaliskach #azjaExpress Na @tvn.pl #czasstart

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Renata Kaczoruk (@renul_ka)Jemioł i Hania Lis mieli dość duże trudności przy znalezieniu noclegu. Wszystko dlatego, że we wiosce, w której się znaleźli, nie mogli spać razem. Na szczęście sprytnie "wykombinowali", że udadzą rodzeństwo.

Sztuczka się powiodła, ale ich "posłanie" było w bardzo niekomfortowych warunkach.

Wszyscy chcą podglądać @lukaszjemiol 😀 #azjaexpress #azjaexpresstvn #tvn #tvnpl #realityshow #lukaszjemiol #hannalis

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika azjaexpresstvn (@azjaexpresstvn)


Renatę i Weronikę Budziło również spotkało nieszczęście, ponieważ zostały wyproszone z domu. Na dodatek bardzo się rozpadało, co bardzo zirytowało celebrytkę.

Zobacz też: Kinga Rusin bezlitośnie rozprawia się z Renatą Kaczoruk

Partnerka Kuby Wojewódzkiego w pierwszej chwili nie chciała nawet zmienić miejsca postoju. Na szczęście pomógł im sąsiad z naprzeciwka, który zgodził się ich przenocować.
Choć Hania i Jemioł nie przespali nocy, to szybko udało im się złapać stopa. Tyle szczęścia nie mieli pozostali uczestnicy, którzy nie mogli poradzić sobie z tym zadaniem.

Tymczasem Pascal pomógł Renacie i Weronice w dotarciu na miejsce docelowe. Według internautów pokazał tym samym wielką klasę.Na metę odcinka pierwszy dojechali... Hania z Jemiołem! Sytuacja jednak bardzo nie spodobała się pozostałym uczestnikom, którzy stwierdzili, że "to bardzo podejrzane". Para po raz kolejny zdobyła immunitet, co było bardzo negatywnie skomentowane przez Żurawskiego.

Projektant próbował to tłumaczyć, że wraz z Hanią mieli dużo szczęścia, ponieważ w pierwszym dniu przejechali bardzo dużo kilometrów.

Zobacz też: Iza Miko odpowiada hejterom po pierwszym odcinku Azja Express!

Na miejscu docelowym okazało się, że zwycięzcy mają przed sobą dodatkowe zadanie. Polegało ono na przemieszaniu wszystkich par, przez co następny odcinek będzie bardzo emocjonujący!

Z tego względu w szóstym odcinku zobaczymy: Pascala z Izą Miko, Stanek i Renatę, Marysię i Ludwika, Żurawskiego i Weronikę oraz Pawła i Agnieszkę Włodarczyk.

Już teraz dużo emocji powoduje trailer następnego epizodu, w którym widzowie zobaczyli kłótnie Leszka z Renatą.

Udało się. Dzięki Łukaszku.🍀 #jakimś #cudem #daliśmy #z #braciszkiem #radę

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hanna Lis (@hanna_lis)


Komu najbardziej kibicujecie w Azja Express?Hanna Lis i Łukasz Jemioł namieszali w 5. odcinku Azja Express!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!