Hanna Lis staje w obronie chorego Andrzeja Turskiego

przejdź do komentarzy

Poszło o niedyspozycję prezentera, który właśnie leży w szpitalu w ciężkim stanie.

andrzej turski andrzej turski/© KAPiF
Dziś rano polskimi mediami wstrząsnął tekst, który ukazał się w portalu wsumie.pl. Pojawiły się w nim sugestie mówiące, że Andrzeja Turskiego wyrzucono z Panoram przez problem alkoholowy. Podano nawet datę programu, który - zdaniem autora tekstu - prezenter miał prowadzić na rauszu.

Hanna Lis już stanęła w obronie redakcyjnego kolegi:

Tym razem owi miłujący Boga, prawdziwi katolicy postanowili wziąć na celownik mojego redakcyjnego kolegę Andrzeja Turskiego. Panowie Karnowscy informują w swoim ścieku , że "prawdziwym powodem" odejścia Andrzeja z redakcji, było to, że w ostatnią sobotę prowadził Panoramę "po pijaku". Powołują się przy tym na "anonimowego informatora" i nikomu nie znany plotkarski portalik.

Andrzej Turski nie był pijany na wizji. Andrzej ma za sobą długą i wyniszczającą walkę z chorobą nowotworową, a od roku zmaga się z cukrzycą i to ona, a nie żaden alkohol, była powodem jego złego samopoczucia w ostatnią sobotę. Hiena roku wygrana w przedbiegach - nikt wam chłopaki nie dorówna. - czytamy na portalu NaTemat.pl.

Oburzeni są wszyscy, a rzecznik prasowy TVP zapewnia:

Prawnicy przygotowują pozew. Coś tak haniebnego wobec cenionego redaktora, a przede wszystkim schorowanego człowieka, budzi nasze wielkie oburzenie. My tego nie odpuścimy.

To przykre zamieszanie nabrało dziś nowego zabarwienia - portal Dziennik.pl podał, że Andrzej Turski w czwartek wieczorek trafił do szpitala i był trzykrotnie reanimowany. Jego stan jest obecnie bardzo ciężki.

Tutaj możecie obejrzeć nagranie Panoramy, o którym mowa.
 


Hanna Lis staje w obronie chorego Andrzeja Turskiego

Hanna Lis staje w obronie chorego Andrzeja Turskiego

Wsumie.pl już opublikowało sprostowanie. Poprzedni tekst został usunięty:

Hanna Lis staje w obronie chorego Andrzeja Turskiego

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!