Hardkorowa przemowa na rozdaniu Złotych Globów (VIDEO)

przejdź do komentarzy

"Mówiąc o żywych trupach, gratulacje dla Hugh Hefnera!"

ricky gervais ricky gervais/ © PR Photos
Złote Globy to uroczystość o dużej randze, ale nie znaczy to, że ceremonia wręczania tych nagród jest na wskroś poważna.

Tegoroczne przemówienie Ricky'ego Gervaisa było - co tu dużo mówić - po prostu hardkorowe.

Komik bezceremonialnie żartował sobie i kpił z Charliego Sheena, filmu The Tourist z Angeliną Jolie i Johnnym Deppem, dostało się też mocno dojrzałej Cher.

Oto kilka najmocniejszych tekstów i wideo:

O Charliem Sheenie:

"To będzie noc imprezowania i picia na umór. Charlie Sheen nazywa to śniadaniem. Oto, co zrobił: wybrał sobie gwiazdę porno, zapłacił jej za wspólną kolację, przedstawił eks-żonie, bo przecież tak się robi, poszedł do hotelu, upił się, rozebrał, zdewastował pokój, gdy ona była zamknięta w szafce, a to było w poniedziałek! To co on musiał wyrabiać w Sylwestra!"

O The Tourist, Angelinie Jolie i Johnnym Deppie:

"To był wielki rok dla filmów 3D (...). Wydaje się, że wszystko było robione w trzech wymiarach... Oprócz postaci w The Tourist.

Źle się czuję z tym żartem. Ryzykuję, bo nawet nie widziałem tego filmu. Kto by oglądał? Nie, musi być dobry, bo jest nominowany, więc morda w kubeł! OK?

Chcę też położyć kres plotce, jakoby The Tourist nominowano tylko dlatego, by prasa mogła spotkać Angelinę Jolie i Johnny'ego Deppa. To bzdura! To nie jedyny powód... Przyjęli też łapówki.

O Cher:

"Niektórych z nich po prostu zabrano na koncert Cher. Co to za łapówka? Chcesz zobaczyć Cher? Nie. Czemu nie? Bo to nie rok 1975."

O Seks w wielkim mieście II i jego obsadzie:

"Dużo filmów nie dostało w tym roku nominacji. Seks w wielkim mieście II. Byłem pewien, że Złoty Glob za efekty specjalne trafi do ekipy, która retuszowała ten plakat. Świetna robota. Dziewczyny! Wiemy, ile macie lat! Jedną z was widziałem w jednym z odcinków Bonanzy!"

O Tomie Cruise i Johnie Travolta (najprawdopodobniej):

"Nominowany nie był też I Love You Phillip Morris z Jimem Carreyem i Ewanem McGregorem. Dwóch heteroseksualnych mężczyzn udaje gejów. Zupełne przeciwieństwo dwóch przedstawicieli kościoła scjentologicznego! (...) Prawnicy pomogli mi ułożyć ten żart."

O Hugh Hefnerze i jego młodej narzeczonej:

"Były świetne seriale, jak Boardwalk Empire i The Walking Dead. A mówiąc o żywych trupach, gratulacje dla Hugh Hefnera, który żeni się w wieku 84 lat z 24-letnią ślicznotką, Crystal Harris.

Gdy spytano ją, dlaczego za niego wychodzi, odparła: "Bo skłamał mówiąc o swoim wieku. Powiedział, że ma 94 lata."

Spokojnie, po prostu nie patrz, jak będziesz GO dotykać..."

I tu nastąpił wyraz twarzy oraz gest, który kazał domyślić się, że nie chodzi o palec:Na który Robert De Niro zareagował szczerym rozbawieniem, choć od Hugh młodszy jest o kilkanaście lat:

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!