Harvey Weinstein NIE przyznał się do gwałtu! Twierdzi, że jest niewinny!

przejdź do komentarzy

Ponad 80 kobiet zarzuca mu nadużycia seksualne.

harvey weinstein harvey weinstein/ Starstock.Newscom
Dziś Harvey Weistein stanął przed Sądem Najwyższym na Manhattanie. Mężczyzna nie przyznał się do gwałtu i seksualnych nadużyć, o które oskarżyły go dwie kobiety. Uważa, że chcą one zepsuć jego dobre imię.

Weinstein oskarżony o gwałt i molestowanie! Reakcja jego ofiary PORUSZA

Prawnik oskarżonego, Benjamin Brafman, stwierdził, że zarzuty to stek bzdur, a jedna z rzekomych ofiar uprawiała z producentem seks za dobrowolną zgodą. 66-letni Weinstein zaprzeczył wszystkim oskarżeniom.

Pierwsza pokrzywdzona zeznała, że producent zamknął ją w pokoju hotelowym i zgwałcił. Natomiast aktorka Lucia Evans opowiedziała o wydarzeniach z 2004 roku, kiedy to mężczyzna miał zmusić ją do seksu oralnego.

Prezenterka broni Weinsteina i Cosby'ego: to NIE gwałciciele!

Wierzycie w niewinność Weinsteina? Nadużycia seksualne zarzuca mu ponad 80 kobiet. Zostanie uniewinniony?Harvey Weinstein NIE przyznał się do gwałtu! Twierdzi, że jest niewinny!

Harvey Weinstein NIE przyznał się do gwałtu! Twierdzi, że jest niewinny!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (4): sortuj
 • avatar kozaczek
  gość: edek 06-06-18, 13:24 cytuj
  No teraz się obudziły kobiety pokrzywdzone...Kiedys jak chciały robić karierę to dawały du..y wszystkim kto chciał..Gdyby im tak chodziło o moralność to żadna z nich by się nie zgodziła na jego propozycję i od razu poszła by na policję..Ale im chodziło o kariery..Gdyby ten Sąd był mądry i sprawiedliwy to by powiedział..Skoro pani zależało na tym by grać w filmie i zarabiać pieniądze i pani nie przeszkadzał gwałt..to czego teraz pani chce...Typowa kobieca moralność..Puszczać się z każdym za kasę a jak coś to można i tak wszystko zwalić na faceta..No bo facet to przecież facet..musi brać wszystko na klatę..Żadnej moralności..!!!
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-06-18, 07:54 cytuj
  Dziwne że po 15-18 latach wraca pamięć tym wszystkim aktoreczkom! Milczeć przez tyle lat aż tu nagle olśnienie ! Wg mnie dobrze wiedziały komu dają a teraz wyczuły że spadnie im trochę kasy. Wcześniej po czerwonym dywanie z nim chasaly a teraz mówią że je gw...ałcił.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 06-06-18, 05:37 cytuj
  a co go dokładnie oskarżyła jolie ?
  Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • avatar kozaczek
  gość 05-06-18, 18:45 cytuj
  Wygląda na zboczka.
  Nie masz konta? Zarejestruj się!