Hejterzy przepędzili Iggy Azaleę z Instagrama?

przejdź do komentarzy

Raperka już nie wrzuci swoich zdjęć na profil?

iggy azalea iggy azalea/© Fame/Flynet
Czy gwiazda może żyć i robić karierę bez konta na instagramie? Takie wyzwanie podjęła początkująca raperka, Iggy Azalea (24 l.). Gwiazda mocno zdenerwowała się, gdy po powrocie z urlopu cały internet wytykał jej, że ma na udach cellulit.

Właśnie wróciłam ze świetnych wakacji, wchodzę do sieci i dowiaduję się, że to szokujące i niesamowite, że kobieta może mieć cellulit! LOL. Po prostu chciałabym się cieszyć odrobiną spokoju bez gości z wielkimi obiektywami, którzy robią mi zdjęcia z ukrycia. Chciałabym, żeby moi fani widzieli, że biorę sobie wolne od mediów społecznościowych. Chcę być szczęśliwa, a w sieci jest za dużo negatywnych emocji - napisała kilka tygodni temu Iggy, po czym przestała udzielać się na portalach społecznościowych.


Podobna sytuację miała kiedyś siostra Beyonce (33 l.). Hejterzy pisali Solange, że jej syn jest mało urodziwy. Piosenkarka usunęła swój profil, jednak agent za jakiś czas zalecił jej powrót na instagram, ponieważ jest to strona ułatwiająca autopromocję. Nauczona doświadczeniem Solange przestała publikować zdjęcia syna, a skupiła się na promowaniu swojego talentu.

Ostatnio zapytano Iggy, jak się czuje na urlopie od portali społecznościowych.

Bardzo dobrze czuję się z tym, że nie ma mnie teraz na portalach społecznościowych. Będę kontynuowała swoją przerwę, może nawet zawsze - mniej pochlebnie Iggy wyraża się o paparazzi - Myślę, że to obrzydliwe - trzymać aparat w czyimś żywopłocie i robić zdjęcia z ukrycia - dodała.


Ciekawe, ile wytrzyma?


Hejterzy przepędzili Iggy Azaleę z Instagrama?

Hejterzy przepędzili Iggy Azaleę z Instagrama?

Hejterzy przepędzili Iggy Azaleę z Instagrama?

Hejterzy przepędzili Iggy Azaleę z Instagrama?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!