Herbu¶ i Mroczek wygrali Taneczn± Eurowizję!!!

przejdĽ do komentarzy

Taneczna Eurowizja zdobyta!

edyta herbu¶ edyta herbu¶/© KAPiF


Edyta Herbu¶ i Marcin Mroczek wygrali 2 edycję Tanecznej Eurowizji! W zeszłym roku Polskę reprezentowała para Cichopek-Hakiel. Udało im się zaj±ć czwarte miejsce.

Edyta Herbu¶ i Marcin Mroczek wystapili przy prezentacji w bieli i dostali numer 13. Szczę¶liwa trzynastka! Podczas tańca oczywi¶cie ona zrzucił± garderobę i pokazała się w czerwono-białym kostiumie. Para wykorzystała pomysł z choreografi± do muzyki Michaela Jacksona. Nota od jury - 40. Dobra pozycja wyj¶ciowa do głosowania - miejsce 6. Widzowie ocenili wreszcie taniec, a nie układy s±dziedzkie i ...Polska dostała 12 z Austrii, Finlandii, Irlandii, Holandii i Wielkiej Brytanii. Mroczek nie krył łez po konkursie, a Herbu¶ powiedziała, że ze wruszenia popierniczył im się angielski z polskim. Oczywi¶cie para podziękowała całej Polonii, która na ni± głosowała.

Anna Popek wraz z Marcinem Hakielem i Agustinem Egurrol± komentowała występy ze studia w Warszawie. Tancerze musieli nawi±zać do swoich korzeni w ubiorze, muzyce czy stylu tańca. Nowym elementem byli sędziowie, którzy oceniali występy. Ich werdykt miał w czę¶ci wpływ na rywalizację. Resztę dopełnili widzowie.

Na uwagę zasługiwała zabawna Austria. Natomiast Dania poszła w show dance, a to się mija z zasadami. Zaryzykowali i dostali maksimum punktów-48. Azerbejdżan wykorzystał muzykę z Upiora w Operze, a przy okazji odbyły się zaręczyny. Egurrola docenił przepiękn± choreografię Litwy. Rosja wystawiła mistrzynię olimpijsk± w łyżwiarstwie figurowym, więc 42 punkty od jury nie zdziwiły.

Na pro¶bę naszej czytelniczki pokaz próby Azerbejdżanu:

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!