Herbu¶ i Piróg razem

przejdĽ do komentarzy

Jak dojrzewało wielkie uczucie.

edyta herbu¶ edyta herbu¶/© KAPiF


Czy to tylko kolejna love story wymy¶lona przez Fakt, czy może naprawdę mamy kolejn± wielk± miło¶ć dojrzewaj±c± po cichu w ¶wiecie show biznesu?

Miło¶ć nie musi przychodzić niespodziewanie i razić jak grom z jasnego nieba. Może się też rozwijać niepostrzeżenie, przekształcaj±c dobrych znajomych i przyjaciół w płomiennych kochanków. Tak wła¶nie było z Edyt± Herbu¶, któr± cała Polska zna z "Tańca z gwiazdami", i Michałem Pirógiem, jurorem popularnego programu "You Can Dance". W końcu Edyta zagięła parol na Michała i już po roku zdobyła jego serce - dowiadujemy się z dziennika.

Czytaj dalej...Obydwoje znaj± się jak łyse konie. Ich znajomo¶ć sięga czasów, kiedy Herbu¶ mieszkała w Kielcach, sk±d pochodzi również choreograf. PóĽniej przyszła wspólna praca w programie W rytmie MTV, ale Edyta otaczała się wianuszkiem innych miężczyzn. Był więc Tomek Barański, również tancerz, w międzyczasie pojawił się ponadroczny romans ze striptizerem Dawidem Ozdob±. Kiedy jednak została singielk± po kolejnym rozstaniu z Barańskim, na drodze (m.in. do klubów i dyskotek) stan±ł wła¶nie Piróg.

Wtedy też podczas maratonu dyskotekowego ponownie natknęła się na Michała Piróga. I jak się okazało, to był ten moment, kiedy oboje byli gotowi na nowy zwi±zek. Zaczęli się spotykać i zauważyli, że już żyć bez siebie nie mog±. Pomimo że Michał jest ogromnie zapracowany, bo całe dnie po¶więca na nowy taneczny program "You Can Dance - Po prostu tańcz!", nie może się doczekać chwili, kiedy wyrwie się na spotkanie z Edyt± - kończy opowie¶ć Fakt.

Co na to sami zainteresowani? Piróg w programie Kuby Wojewódzkiego wyraĽnie zaprzeczał romansowi z tancerk±, daj±c do zrozumienia, że jest gejem, dodaj±c enigmatycznie, że czasami dla niego gotuje. Żarty czy próba obwieszczenia orientacji seksualnej?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!