Herbu¶ już nie zatańczy

przejdĽ do komentarzy

Ale za to zagra.

edyta herbu¶ edyta herbu¶/© KAPiF
Edyta Herbu¶ nie zatańczy już w Tańcu z Gwiazdami. Tancerka odmówiła, choć to wła¶nie dzięki temu programowi stała się znana. Brak chęci nie ma z tym jednak nic wspólnego.

- Owszem, dostałam propozycję udziału w programie, ale niestety mam inne plany zawodowe - powiedziała w rozmowie z Faktem Edyta. - Pracuję wła¶nie na planie nowego serialu Tylko miło¶ć, w którym mam do¶ć obszern± rolę. Ze względu na duż± ilo¶ć dni zdjęciowych nie byłabym w stanie pogodzić treningów i pracy na planie.

Herbu¶ zagra Zuzę, młod± dziewczynę pochodz±c± z prowincji. W dużym mie¶cie marzy o tym, by w końcu spełnić swe pragnienia i zostać primabalerin±.

W nowym serialu, który ma być następc± Magdy M. zagraj± także m.in. Małgorzata Kożuchowska, Urszula Grabowska, Bartłomiej ¦widerski, Maria Pakulnis i Jerzy Bończak.

Edyta Herbu¶ wyst±piła już dwa razy w Tańcu z Gwiazdami, tańcz±c z Kub± Wesołowskim i Marcinem Mroczkiem. Grała także w serialu Na Wspólnej. Ci, którzy cieszyli się z jej odej¶cia, teraz maj± pewnie posępne miny.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!